Feedback
Іконка Opera

Opera 80.0.4170.63

Версія для Windows.
  
3.5 (Голосів: 3)
Системи: Windows
Windows XP
Windows 2003
Windows Vista
Windows 2008
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 74 Мб
Скачати
Автор
Мови Українська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2021-10-20

Основна інформація щодо програми

Opera - дуже швидкий веб-браузер, що побудований на двигуні WebKit у графічній оболонці Chromium та має відкритий вихідний код. Даний переглядач відомий за такими функціями, як можливість швидкого масштабування сторінки, наявністю "фірмовою" панелі з закладками, якою дуже зручно користуватися, можливістю перегляду сайтів у повноекранному режимі та здійснення навігації жестами. Швидкістю запуску та опрацювання даних з мережі Opera не поступається іншим популярним браузерам, а у деяких випадках навіть перевершує їх.

Запустивши браузер, ви побачите панель "Швидкий набір", що представляє собою дещо усучаснене меню візуальних закладок. У ній можна зберегти адреси ресурсів, що відвідуються вами найчастіше. Їх, як і інші особисті дані, програма може автоматично синхронізувати між різними пристроями. Для цього необхідно створити обліковий запис та вказати, яку саме інформацію ви бажаєте синхронізувати.

Ще браузер вміє відкривати стоірнки у, так званому, приватному режимі. Коли ви користуєтесь ним, Opera опера перестає зберігати історію та будь-які інші "сліди" перебування у мережі. З недавнього часу у браузері навіть з'явився інформаційний розділ, у якому ви можете переглянути останні новини, та навіть самостійно підібрати їх категорію, що буде відображено у "стрічці".

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм