Feedback
Іконка PDF Complete

PDF Complete 4.1.45.2102

Версія для Windows.
PDF Complete
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Windows
Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 56,9 Мб
Скачати
<
>
Автор
Мови Російська   else
Ліцензія (Платно)
Оновлення: 2019-05-21

Основна інформація щодо програми

PDF Complete - це програмне забезпечення, яке можна використовувати для перегляду, редагування та створення PDF документів. На жаль, даний редактор має дуже прикре обмеження. Воно полягає у тому, що у безкоштовній версії PDF Complete передбачено тільки функції "вьюверу". Тобто без придбання ліцензії ви зможете лише переглядати документи. Функції редагування та створення будуть не доступні.

Отже, у "повній" версії PDF Complete можна вносити зміни до тексту, форматувати його, користуватися функціями "копіювати", "вирізати" та "вставити" і так далі. Окрім того, програма дає можливість змінювати положення зображень та переміщувати їх між різними проектами. Так, у графічній оболонці редактору передбачено підтримку вкладок, тому ви можете комфортно переключатися між кількома документами. Взагалі інтерфейс у PDF Complete доволі інтуїтивний, але доступний лише на англійській мові.

З інших корисних функцій програми варто виділити конвертацію файлів PDF у документи Microsoft Office та інші популярні текстові формати. Вбудований конвертер працює доволі "жваво" та підтримує "пакетний" режим. Ще у програмі передбачено можливість швидкого додавання підписів та коментарів до документу.

Добірки з цією програмою

Редактори PDF
Програми, що дають можливість створювати та змінювати документи у форматі PDF.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм