Feedback
Іконка Paint.NET

Paint.NET 4.3.2

Версія для Windows.
Paint.NET
  
4.5 (Голосів: 1)
Системи: Windows
Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 50 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2021-10-04

Основна інформація щодо програми

Paint.NET - це безкоштовний графічний редактор для Windows, що дає можливість працювати з шарами зображення (у тому числі прозорими), підтримує роботу зі сканерами та камерами, а також може бути розвинено за допомогою плагінів. Зазвичай подібні можливості можна зустріти лише у платних програмах з не самим "демократичним" цінником. Окрім цього розробники Paint.NET надають у своєму редакторові і багато інших, більш звичних функцій. Наприклад, його можна використовувати для ретушування зображень, зміни роздільної здатності, видалення ефекту червоних очей, застосування різноманітних ефектів, налаштування основних параметрів кольору та таке інше. Редактор підтримує майже всі поширені графічні формати: JPEG, PNG, BMP, GIF і TIFF, а також власний формат - PDN. В процесі редагування зображення Paint.NET постійно зберігає історію операцій щоб ви могли швидко відмінити зайві зміни.

Окрім функцій редагування, програма також пропонує багато інструментів малювання. У редакторі є добірка пензлів, форм та зручна панель з палітрою. Також Paint.NET працює з багатьма графічними планшетами і підтримує сенсорні екрани. Функції, яких вам не вистачає у редакторі, напевно можна знайти у створених спеціально для нього плагінах. Скачати їх ви можете на офіційному та спеціалізованих сайтах.

Інтерфейс Paint.NET, як і у багатьох інших графічних редакторах, складається з багатьох незалежних панелей, які можна переміщати та масштабувати за власним бажанням.

Добірки з цією програмою

Безкоштовні програми для редагування фото
Добірка безкоштовних програм для редагування зображень
Програми для малювання
Програми для людей, що люблять малювати.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм