Іконка PassMark BurnInTest

PassMark BurnInTest 8.1 Build 1024

Версія для Windows.
PassMark BurnInTest
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Windows
Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 22,8 Мб
Скачати
Автор
Мови Англійська
Ліцензія Trial (Платно)
Оновлення: 2017-12-24

Основна інформація щодо програми

PassMark BurnInTest - програма, яка допомагає протестувати стабільність роботи системи та окремих компонентів шляхом виконання різних тестів. Це одна з тих утиліт, що може створити "штучне" навантаження на CPU, GPU та інші комплектуючі, а також виконати бенчмарк. Крім того, PassMark BurnInTest збирає технічну інформацію про апаратну та програмну складові, після чого формує з них стислий звіт, який відображається у окремому розділі. Там можна дізнатися про модель "материнки", версію BIOS, штатні частоти центрального та графічного процесору та отримати наглядні діаграми про кількість зайнятого місця на внутрішніх носіях. В останніх версіях програма також навчилася збирати інформацію про мережу.

Окрім розділу з технічною інформацією, у програмі також є розділ з доступними бенчмарками. За їх допомоги можна протестувати продуктивність роботи з 2D та 3D графікою, визначити швидкість зчитування та запису на різні носії, а також протестувати відтворення відео з різними кодеками та роботу USB портів. У процесі тестування програма зберігає детальні (текстові) звіти, у яких фіксує помилки та інші проблеми, що виникли за певного навантаження. Також до звіту потрапляє інформація про частоти, температури ті інші важливі показники.

Не дивлячись на те, що PassMark BurnInTest розраховано на впевнених користувачів, працювати з нею доволі просто. Тутешню графічну оболонку, на жаль, не перекладено українською, а вона все одно є дуже інтуїтивною. Також варто зазначити той факт, що PassMark BurnInTest розповсюджується лише на платній основі.

Добірки з цією програмою

Програми для перевірки та тестування відеокарти
Добірка програми, які допоможуть протестувати графічний адаптер.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись