Feedback
Іконка Photoinstrument

Photoinstrument 7.6 Build 952 + Portable

Версія для Windows.
Photoinstrument
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Windows
Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 5,1 Мб
Скачати
Автор
Мови Українська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-11-20

Основна інформація щодо програми

Photoinstrument - це програма, що дає можливість ретушувати та покращувати цифрові зображення, видаляти з них непотрібні об'єкти та змінювати основні параметри кольору. Даний редактор працює з багатьма графічними форматами, серед яких: BMP, PNG, JPG, GIF, ICO, CUT, PCD, PSD, KOA, PPM, DDS, RAS та PGM. При встановленні Photoinstrument вам буде запропоновано асоціювати вказані вище формати з програмою. До речі, у програми є портативна версія, яку не потрібно інсталювати.

З найбільш корисних функцій редактору можна виділити можливість виправлення дефектів шкіри ті обличчя. Програма дає можливість видаляти плями, прищі, ефект світіння шкіри і таке інше. Не обійшлося в ній і без інструменту "боротьби" з красними очима. Але змінення зовнішності - далеко не все, що вміє Photoinstrument. Програма пропонує доволі великий вибір пензлів для малювання, можливість налаштування яскравості, контрастності, різкості та каналів кольору, має інструмент видаляння "водяних знаків", а також містить велику бібліотеку різноманітних фільтрів.

При редагування зображення з Photoinstrument ви завжди зможете відмінити останні зміни буквально в один клік. Кількість кроків, що буде зберігати програма, можна вибрати у розділі з налаштуваннями. На жаль даний редактор не можна рекомендувати професіоналам через доволі скромний функціонал. У той же час він напевно стане у пригоді не дуже вимогливим користувачам. Скачати і користуватися Photoinstrument можна абсолютно безкоштовно. 

Добірки з цією програмою

Безкоштовні програми для редагування фото
Добірка безкоштовних програм для редагування зображень
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм