Іконка Picture Collage Maker Free

Picture Collage Maker Free 2.1.2

Версія для Windows.
Picture Collage Maker Free
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Windows
Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 13,7 Мб
Скачати
Автор
Мови Англійська
Ліцензія Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-12-08

Основна інформація щодо програми

Picture Collage Maker Free - програма, яка допомагає створити свій власний колаж з обраних знімків. Дане рішення орієнтовано у першу чергу на новачків, які не мають досвіду роботи з повноцінними графічними редакторами. Все що потрібно для створення проекту - обрати готових шаблон, вказати потрібні зображення у пам'яті комп'ютеру чи на зовнішньому носій та підтвердити свій вибір. Для більш комфортної навігації, тутешню бібліотеку шаблонів розбито на категорії: прості колажі, листівки, календарі, розіграші і таке інші. Звертаємо вашу увагу на те, що всі шаблони, як і сама Picture Collage Maker Free, доступні абсолютно безкоштовно. Також у програми є Pro версія, яка пропонує набагато більше функцій та при цьому розповсюджується лише на платній основі.

Окрім використання шаблонів, програма також дозволяє створювати колажі за "сіткою", але для доступу до цієї функції вам потрібно попередньо створити обліковий запис. Взагалі це єдина функція, яка потребує реєстрації. Для збереження колажу на диск (підтримуються формати JPG, GIF, TGA, BMP, PNG), чи, наприклад, для відправлення проекту на друк, вона не потрібна. До речі, окрім збереження та друку, Picture Collage Maker Free також дозволяє відправити колаж на електронну скриньку або встановити його у якості фону для робочого столу Windows.

Отже, у підсумку ми маємо дуже зручну у використанні та абсолютно безкоштовну програму. Єдиний її недолік полягає у тому, що у списку підтримуваних мов значиться лише англійська.

Добірки з цією програмою

Програми для створення колажів
Добірка програм, що призначені для створення колажів.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись