Feedback
Іконка Pixia

Pixia 6.50v + 6.50u

Версія для Windows.
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Windows
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 40,3 Мб
Скачати
Автор
Мови Англійська
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2021-09-09

Основна інформація щодо програми

Pixia - це програма для малювання, що також виконує деякі функції графічного редактору. Багатьом сучасним користувачам тутешня графічна оболонка може здатися архаічною. Це насправді так, але на відміну від багатьох інших редакторів у цій програмі можна вільно змінювати розташування майже всіх панелей та інструментів керування. До того ж редактор є абсолютно безкоштовним.

До складу Pixia входить кілька професійних функцій. Серед них: створення кольорових масок, робота з шарами, режим згладжування, а також можливість користування історією виділених об'єктів. Графічну оболонку редактора створено за таким же принципом, як у Photoshop. Тобто тут є незалежні панелі, що можна відображувати, масштабувати та звертати за необхідністю. Редактор підтримує формати BMP, ICO, PNG, PSD, JPEG, TGA, WMF та TIF. Також він може імпортувати зображення "напряму" зі сканеру.

Інструменти малювання у Pixia доволі звичні: пензлі, олівці, гумка, крейда і так інше. Майже всі вони можуть бути налаштовані за власним бажанням. На малюнки та готові зображення можна додавати фільтри: мозаїка, сепія, напівтон, монотон, змішування, сфера, зменшення шуму, рельєф, тонування, розмиття та багато інших.

Ще Pixia вміє працювати з градієнтом, здійснювати 3D-меппінг, налаштовувати освітлення, змінювати краї зображення, працювати з каналами та текстовими шарами. Погодьтеся, доволі дивно бачити такий функціонал у безкоштовній програмі. Отже, якщо вас на лякає дещо архаїчний дизайн, то Pixia вам обов'язково сподобається.

Добірки з цією програмою

Програми для малювання
Програми для людей, що люблять малювати.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм