Feedback
Іконка ProShow Gold

ProShow Gold 9.0.3797

Версія для Windows.
ProShow Gold
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Windows
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 52,3 Мб
Скачати
Автор
Мови Англійська
Ліцензія (Платно)
Оновлення: 2019-08-15

Основна інформація щодо програми

ProShow Gold - це програма, за допомоги якої можна створити презентації, після чого зберегти їх у якості виконуваного файлу (EXE), чи розмістити на сайті у мережі. Крім того підтримується багато інших вихідних форматів у том числі формати для запису готового проекту на оптичні диски (CD, DVD, Blu-Ray).

Програма зустрічає вас дуже приємним та зручним інтерфейсом з доволі звичним розміщенням панелей та інструментів керування. Знизу розташовано таймлайн до якого ви можете додати зображення просто "перетягнув" їх до активною області. ProShow Gold підтримує будь-які графічні формати. Більш того, програма навіть може працювати з шарами зображення на враховувати прозорість. Налаштувати порядок та тривалість кожного зі слайдів можна прямо у таймлайні. Ще там розташовано клавіші для додавання переходів між зображеннями. Готових переходів у програмі, на жаль, не дуже багато - близько чотирнадцяти, але є доволі велика бібліотека з кольоровими фільтрами, які можна застосовувати до зображень одним кліком.

Окрім таймлайну до робочого вікна програми входять також панель навігатору, вікно попереднього перегляду та панель з інструментами. Остання відповідає за швидкий доступ до бібліотеки з ефектами, редагування заголовків слайду, додавання музичного супроводу та запуск покрокового майстру створення слайд шоу. Цей майстер допомагає значно зменшити час роботи над проектом, завершивши її у три простих етапи.

Добірки з цією програмою

Програми для створення слайдшоу
Програми, що допомагають створювати слайд-шоу зі знімків.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм