Версія для
Windows
0
Ставка
709
10
Безкоштовно

REAPER - це багатофункційна музична станція, що виконує функції запису, зведення, редагування та мастерингу музичних композицій. Редактор вміє працювати одразу з кількома музичними доріжками, завдяки чому підійде звукорежисерам та власникам невеликих студій звукозапису. Функціоналом REAPER дещо поступається таким програмам як Cubase та Adobe Audition, але й коштує він значно дешевше. До речі, частина команди розробки даного редактору раніше працювала на створенням легендарного програвача Winamp.

Програма має багато гнучких налаштувань, що допомагають створювати по-справжньому якісний звук. Тим, хто знається на програмуванні та працює з важкими проектами, стане у пригоді вбудований інтерпретатор мови JavaScript. Завдяки ньому користувачі REAPER можуть створювати власні макроси, плагіни і таке інше.

Серед властивостей, що роблять дану програму більш схожою на професійний редактор, варто виділити підтримку плагінів VST та VSTi. Ще до складу REAPER входять медіасеквенсор, лімітер/компресор, ефект-процесор та віртуальний пульт мікшування. Для швидкого переключення між джерелами введення та виведення у програмі передбачено спеціальним менеджер. Редактор не має суворих вимог до звукової карти і працює навіть на вбудованих. Взагалі REAPER не потребує якогось спеціального обладнання для роботи. Звичайно, за бажаннями до програми можна підключати зовнішні MIDI-контролери та пульти керування.

Отже перед нами доволі зручний та функційний редактор бюджетного сегменту, що задовольнить вимоги практично кожного користувача.

Ключові особливості та функції програми

  • може використовуватися для простого та складного мікшування композицій. Додавати композиції можна простим "перетягуванням";
  • має невеликий розмір дистрибутиву та жваво працює на "слабких" комп'ютерах;
  • містить ефект-менеджер, що допомагає з застосуванням ефектів "стретчу", "фейду", "кросс-фейду" і таке інши;
  • пітримує VST, VSTi та DirectX плагіни;
  • оболонку робочої середи можна вільно змінювати за власним бажанням;
  • працює з зовнішніми MIDI-контролерами та пультами керування;
  • включає в себе інтерпретатор JavaScript, що допомагає при створенні власних макросів та плагінів.

Обмеження безкоштовної версії

  • пробний період триває 60 днів. 
Системи:
Windows
Розмір: 14 Мб
Автор:
Мови:
Англійська
Ліцензія: Trial (Безкоштовно)
Оновлення: 18.06.2022
Версія: 6.61
Ім'я файлу:
reaper661-install.exe
Підписка на оновлення

Добірки з цією програмою

Програми для створення музики
Програми, що допоможуть у створенні музичних композицій.

Останні коменарі

No comments. You will be first.