Feedback
Іконка REAPER

REAPER 6.42

Версія для Windows.
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Windows
Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 13,7 Мб
Скачати
Автор
Мови Англійська
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2021-11-18

Основна інформація щодо програми

REAPER - це багатофункційна музична станція, що виконує функції запису, зведення, редагування та мастерингу музичних композицій. Редактор вміє працювати одразу з кількома музичними доріжками, завдяки чому підійде звукорежисерам та власникам невеликих студій звукозапису. Функціоналом REAPER дещо поступається таким програмам як Cubase та Adobe Audition, але й коштує він значно дешевше. До речі, частина команди розробки даного редактору раніше працювала на створенням легендарного програвача Winamp.

Програма має багато гнучких налаштувань, що допомагають створювати по-справжньому якісний звук. Тим, хто знається на програмуванні та працює з важкими проектами, стане у пригоді вбудований інтерпретатор мови JavaScript. Завдяки ньому користувачі REAPER можуть створювати власні макроси, плагіни і таке інше.

Серед властивостей, що роблять дану програму більш схожою на професійний редактор, варто виділити підтримку плагінів VST та VSTi. Ще до складу REAPER входять медіасеквенсор, лімітер/компресор, ефект-процесор та віртуальний пульт мікшування. Для швидкого переключення між джерелами введення та виведення у програмі передбачено спеціальним менеджер. Редактор не має суворих вимог до звукової карти і працює навіть на вбудованих. Взагалі REAPER не потребує якогось спеціального обладнання для роботи. Звичайно, за бажаннями до програми можна підключати зовнішні MIDI-контролери та пульти керування.

Отже перед нами доволі зручний та функційний редактор бюджетного сегменту, що задовольнить вимоги практично кожного користувача.

Добірки з цією програмою

Програми для створення музики
Програми, що допоможуть у створенні музичних композицій.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм