Feedback
Іконка Razer Cortex

Razer Cortex 9.5.21.1028

Версія для Windows.
Razer Cortex
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Windows
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 4,5 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2019-09-24

Основна інформація щодо програми

Razer Cortex - це багатофункційна програма, яка буде корисна будь-якому геймеру. В першу чергу вона цікава тим, що допомагає підвищити кадрову частоту у іграх. Для цих цілей Razer Cortex закриває зайві системні процеси та зупиняє не потрібні служби. Крім вона вона підвищує пріоритет процесу самої гри. Таким чином програма виділяє максимум ресурсів CPU та оперативної пам'ять на гру, прибираючи деякі лаги та підвищуючи "плавність" ігрового процесу. Також вбудований "бустер" може оптимізувати деякі параметри самої операційної системи Windows.

Але, як ми вже сказали вище, підвищення FPS - не єдина корисна можливість, яку надає Razer Cortex. За допомоги цієї програми ви можете виконувати "стрімінг" на популярні сервіси: Twitch, YouTube та Panda TV. Більш того, Gamecaster (інструмент, що відповідає за трансляцію) може працювати з веб-камерою та мікрофоном.

З інших корисних функцій програми варто відзначити збереження ігрових "сейвів" до популярних хмарних сховищ (OneDrive, Google Drive та Dropbox, а також надання інформації про знижки та спеціальні пропозиції на прибдання ігор у всіх популярних "маркетах" (Steam, Origin, uPlay, GOG та Battle.net). Всі акції навіть винесено у окремий розділ.

Графічна оболонка у Razer Cortex дуже сучасна та стильна. Скачати та користуватися програмою ви можете абсолютно безкоштовно. Але зверніть увагу на те, що програма сумісна лише з новими версіями Windows (7 або вище).

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм