Feedback
Іконка Readiris Pro

Readiris Pro 17.0 Build 11519

Версія для Windows.
Readiris Pro
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Windows
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 420 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська   else
Ліцензія (Платно)
Оновлення: 2019-06-20

Основна інформація щодо програми

Readiris Pro - це програма, яка виконує функції менеджеру сканування, а також інструменту для розпізнавання тексту. Вона працює майже з усіма сучасними сканерами, у тому числі - з TWAIN-сумісними. Користуючись Readiris Pro ви зможете швидко відсканувати паперовий документ, після чого конвертувати його у формати DOC, PDF та навіть одразу у формат ePub (розширення електронних книжок). Крім того, програма пропонує кілька додаткових функцій про які ми розкажемо далі.

Отже, щоб отримати зображення з підключеного до комп'ютеру сканера від вас потребується лише натиснути клавішу "Скан". Ніякого додаткового програмного забезпечення для роботи Readiris Pro не потребує. Для запуску програми навіть не треба встановлювати стандартний драйвер. Коли документ буде відскановано, то ви зможете обрати формат для його збереження, або ж скористуватися "Майстром розпізнавання OCR". Останній допоможе у кілька простих кроків підібрати оптимальні параметри для розпізнавання та досягти максимальної точності.

З додаткових функції, яких не має у аналогічних програмних рішеннях, потрібно відзначити функцію завантаження файлів до хмарних сховищ (OneDrive, Google Drive чи Dropbox), а також конвертацію тексту до аудіофайлу. Так, Readiris Pro зможе "озвучити" отриманий документ, користуючись "власними" голосовими ресурсами. Також тут є вбудований текстовий редактор, який містить основні інструменти форматування.

Добірки з цією програмою

Програми для сканування
Добірка програм, які призначено для роботи зі сканером.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм