Іконка Real Temp

Real Temp 3.70

Версія для Windows.
Real Temp
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Windows
Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 323 Кб
Скачати
<
>
Автор
Мови Англійська
Ліцензія Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-12-08

Основна інформація щодо програми

Real Temp - це програма, основним призначення якою є моніторинг поточних температур CPU. Програма може у режимі реального часу збирати інформацію з датчиків, а також виконувати "бенчмарки" сенсорів. За допомоги останніх можна дізнатися про те, наскільки точними є дані, що відображаються у головному вікні. Таким чином, утилита дає можливість перевірити ефективність роботи системи охолодження центрального процесору, а також вберегти його від перегрівання (налаштувати автоматичне відключення при досягненні певних показників температури).

Програма не потребує встановлення на комп'ютер, бо працює у портативному режимі. Для того, щоб почати роботу з Real Temp, достатньо лише розпакувати завантажений архів та викликати виконуваний файл. До речі, запустити Real Temp вдасться навіть у тому, разі, якщо її записано на зовнішній носій.

З головного вікна утиліти можна дізнатися про модель центрального процесора, його частоту, серійний номер та поточне навантаження. Цю інформацію розташовано у верхній частині вікна. Трохи нижче можна побачити блок з температурами. Real Temp надає інформацію про поточну температуру для кожного з ядер. Крім того, вона повідомляє про максимальні та мінімальні значення, які було зафіксовано з моменту запуску програми. Ще утиліта підраховую дистанцію до TJ Max (найбільшої допустимої температури, яку заявлено виробником), ну і визначає поточний стан CPU. Скачати та користуватися Real Temp можна абсолютно безкоштовно.

Добірки з цією програмою

Програми для перевірки температури ноутбуку
Програми, які допоможуть дізнатися про температури компонентів ноутбуку.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись