Feedback
Іконка SONY Vegas Pro

SONY Vegas Pro 18.0 Build 373 + 11.0 Build 700 (32-біт)

Версія для Windows.
SONY Vegas Pro
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Windows
Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 5,8 Мб (веб-інсталлятор)
Скачати
Автор
Мови Українська   else
Ліцензія (Платно)
Оновлення: 2020-10-31

Основна інформація щодо програми

SONY Vegas Pro - це найпопулярніший та найпотужніший редактор відео у світі, за допомоги якого можна здійснювати монтаж будь-якої складності. Це "ультимативна" середа для роботи з відео, що містить в собі безліч інструментів, дозволяє працювати з ефектами та плагінами. Для редактору створено дуже багато розширень (платних та безкоштовних), що будуть корисні людям абсолютно різних професій. Деякі з плагінів додають у SONY Vegas Pro новий функціонал, деякі - сумісність з форматами та кодеками, а деякі створенні для полегшення та автоматизації роботи з проектом. Як ви напевно розумієте стандартна графічна оболонка редактора перевантажена різними функціями, меню та інструментами. Знайти потрібну клавішу або пункт у "Вегасі" буває дуже складно. Добре, що розробники додали до нього підтримку "гарячих" клавіш.

Редактор вміє імпортувати та експортувати відео з високою роздільною здатністю (2K, 4K). Він активно використовує апаратне прискорення (особливо при роботі з тривимірними об'єктами). Через це у програми доволі високі системні вимоги.

З найбільш важливих функцій програми варто виділити "нативну" підтримку XAVC, можливість захоплення MXF з SD/HD-SDI, наявність інструментів для роботи за RAW-знімками, кілька режимів композингу та функцію синхронізації змін до проекту між різними комп'ютерами.

SONY Vegas Pro - професійне рішення, яке коштує дуже дорого. Тому використовувати його для простого монтажу та інших повсякденних задач недоцільно. Краще підберіть собі простіший (та дешевший) редактор з цієї добірки.

Добірки з цією програмою

Програми для відеомонтажу
Програми, що дають можливість здійснювати монтаж відео
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм