Feedback
Іконка Scanitto Pro

Scanitto Pro 3.19

Версія для Windows.
Scanitto Pro
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Windows
Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 12,7 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська   else
Ліцензія (Платно)
Оновлення: 2019-05-22

Основна інформація щодо програми

Scanitto Pro - проста у використанні програма, яка допоможе отримати зображення з підключеного до комп'ютеру сканеру, а також розпізнати текст (за його наявності). Ця утиліта пропонує набагато більше параметрів сканування, аніж більша частина офіційного програмного забезпечення від виробників. Крім того, вона має дуже інтуїтивний інтерфейс, у якому буде дуже просто освоїтися новачкам.

Перше, що потрібно буде вказати програмі перед початком сканування - це режим, у якому воно буде відбуватися: кольоровий, монохромний, або ж з відтінками сірого. У другу чергу потрібно буде визначитися з роздільною здатність та з форматом листа: A4, A1, B4 і так далі. Також Scanitto Pro дозволяє налаштувати контрастність та яскравість. Якщо до комп'ютеру підключено одразу ж кілька сканерів, то ви зможете обрати потрібний. Для сумісних пристроїв також доступні опції двостороннього сканування та використання автоматичного подавача. Серед форматів, у яких Scanitto Pro може зберегти готові зображення значаться BMP, JPG, PNG, TIFF та JP2. При використанні інструменті OCR (оптичного розпізнавання тексту) можна також зберігати документи TXT, RTF та DOC/DOCX.

Як ми вже говорили раніше, програма має доволі зручний інтерфейс. Праву частину головного вікна займає панелі налаштувань, а ліву - вікно попереднього перегляду. Так, перед початком "повноцінного" сканування ви можете отримати уявлення про те, як буде виглядати готовий документ.

Добірки з цією програмою

Програми для сканування
Добірка програм, які призначено для роботи зі сканером.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм