Іконка SiSoftware Sandra Lite

SiSoftware Sandra Lite 2017.11.24.50 SP3

Версія для Windows.
SiSoftware Sandra Lite
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Windows
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 108 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська  
Ліцензія Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-12-24

Основна інформація щодо програми

SiSoftware Sandra Lite - відома програма, яка відповідає за діагностику, тестування та збір основної інформації про системне обладнання. Це великий комплекс інструментів, призначено до роботи з окремими компонентами. Набір функцій настільки величезний, що лише для тестування CPU у SiSoftware Sandra Lite виділено одразу вісім модулів. За їх допомоги можна перевірити продуктивність роботи центрального процесору при виконанні важких арифметичних обчислень, при роботі з додатками які підтримуються багатоядерний режим, при обробці зображень і таке інше. Майже для кожного з тестів передбачено можливість "тонкого" налаштування різних параметрів перевірки та кілька готових профілів.

Задля того, щоб користувач міг швидко знаходити потрібні функції, інтерфейс SiSoftware Sandra Lite розбито на розділи. Більш того, інструменти розсортовано за частинами, до яких вони відносяться (апаратна чи програмна), а також за окремими системними компонентами. У програмі є інструменти, які відповідають за роботу з центральним процесором, графічною картою, материнською платою, накопичувачами, периферією, пристроями для відтворення звуку, шинами, моніторами і так далі. Інструменти, які ви використовуєте найчастіше, можна навіть додати до розділу "Обране".

SiSoftware Sandra Lite - це, як зрозуміло з назви, "полегшена" версія програми, якою можна користуватися абсолютно безкоштовно (тільки в некомерційних цілях). У ній заблоковано деякі інструменти та модулі, а також деякі налаштування щодо "повноти" звітів.

Добірки з цією програмою

Програми для перевірки та тестування відеокарти
Добірка програми, які допоможуть протестувати графічний адаптер.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись