Feedback
Іконка Speccy

Speccy 1.32.740 + Portable

Версія для Windows.
  
4.9 (Голосів: 2)
Системи: Windows
Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 6,6 Мб
Скачати
Автор
Мови Українська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2019-06-20

Основна інформація щодо програми

Speccy - це програма, що збирає детальну технічну інформацію про ваш комп'ютер. Це абсолютно безкоштовне рішення, яке автоматично сканує програмну та апаратну складові ПК, після чого формує стислий звіт, сортуючи зібрану інформацію за компонентами, до яких вона відноситься. Інтерфейс програми добре організовано, та взагалі виглядає він дуже приємно. До того ж оболонку повністю перекладено українською.

Отже, які розділи є у Speccy. По-перше вона формую так звані "Відомості" - загальний розділ у якому можна дізнатися про версію операційної системи, об'єм оперативної пам'яті та встановлених накопичувачів, а також отримати інформацію щодо моделі материнської плати, відеокарти та центрального процесору. До кожного з компонентів передбачено ще й окремий розділ з більш детальним звітом. От наприклад у розділі "Графіка" є інформація про роздільну здатність екрану, частоту пам'яті та шини GPU, поточну температуру графічного адаптера, напругу, версію драйверу, серійний номер і так далі. В цілому Speccy збирає дуже багато даних при чому робить це доволі точно. За бажанням вона також може сформувати окремий звіт та зберегти його у форматі XML або TXT.

Скачати та користуватися програмою можна абсолютно безкоштовно. Вона розповсюджується одразу у двох версіях: звичайній та портативній. Особисто ми б рекомендувати використовувати портативну, бо її можна без проблем записати на переносний носій та мати можливість швидко отримати інформацію про будь який комп'ютер.

Добірки з цією програмою

Програми для перевірки температури ноутбуку
Програми, які допоможуть дізнатися про температури компонентів ноутбуку.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм