2
Ставка
30.5 K
Безкоштовно

Speccy - це програма, що збирає детальну технічну інформацію про ваш комп'ютер. Це абсолютно безкоштовне рішення, яке автоматично сканує програмну та апаратну складові ПК, після чого формує стислий звіт, сортуючи зібрану інформацію за компонентами, до яких вона відноситься. Інтерфейс програми добре організовано, та взагалі виглядає він дуже приємно. До того ж оболонку повністю перекладено українською.

Отже, які розділи є у Speccy. По-перше вона формую так звані "Відомості" - загальний розділ у якому можна дізнатися про версію операційної системи, об'єм оперативної пам'яті та встановлених накопичувачів, а також отримати інформацію щодо моделі материнської плати, відеокарти та центрального процесору. До кожного з компонентів передбачено ще й окремий розділ з більш детальним звітом. От наприклад у розділі "Графіка" є інформація про роздільну здатність екрану, частоту пам'яті та шини GPU, поточну температуру графічного адаптера, напругу, версію драйверу, серійний номер і так далі. В цілому Speccy збирає дуже багато даних при чому робить це доволі точно. За бажанням вона також може сформувати окремий звіт та зберегти його у форматі XML або TXT.

Скачати та користуватися програмою можна абсолютно безкоштовно. Вона розповсюджується одразу у двох версіях: звичайній та портативній. Особисто ми б рекомендувати використовувати портативну, бо її можна без проблем записати на переносний носій та мати можливість швидко отримати інформацію про будь який комп'ютер.

Ключові особливості та функції програми

  • збирає інформацію про апаратну та програмну складові ПК;
  • містить розділ з загальними відомостями та з детальною інформацією про різні компоненти;
  • звітує про операційну систему, CPU та GPU, об'єми пам'яті та накопичувача, периферію і так далі;
  • має дуже мінімалістичний інтерфейс;
  • доступна абсолютно безкоштовно.

Скріншоти та відео:

Категорія:
Системи:
Windows
Розмір: 8,6 Мб
Автор:
Мови:
Українська
Ліцензія: Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 21.07.2022
Версія: 1.32.803 + Portable
Підписка на оновлення

Нові відгуки до Speccy

Відгук #10098 от Егор | Дивитися відгук окремо
Переваги
1. У розділі Операційна система є багато інформації не тільки про ОС, а й інше програмне забезпечення, встановлене на комп'ютері. Так, наприклад, можна подивитися список процесів, запущених в даний момент, список встановлених і НЕ встановлених оновлень.
2. Є повна інформація про диски HDD і SSD, включно з атрибутами SMART (години напрацювання, кількість запусків і т.д.)
3. Вичерпна інформація про CPU, GPU, пам'ять і материнську плату. По суті Speccy можна використовувати як заміну AIDA, але ...Читати далі
Недоліки
Не виявлено
Дивитися всі відгуки (1) Додати відгук

Добірки з цією програмою

» Програми для перевірки температури ноутбуку
Програми, які допоможуть дізнатися про температури компонентів ноутбуку.

Питання та відповіді до програми

Немає питань щодо " Speccy". Ваше запитання може бути першим!
Задайте своє питання