Версія для
Windows
0
Ставка
1113
2
Безкоштовно

SpeedFan - одна з найпопулярніших програм, яку призначено для керування швидкістю кулерів, підключених до материнської плати, а також для моніторингу напруг та температур. Ця утиліта, хоч і виглядає доволі архаїчно, але пропонує велику кількість функції та інструментів, які можуть знадобитися впевненим користувачам. Скачувати та користуватися SpeedFan новачкам ми не рекомендуємо.

У головному вікні SpeedFan можна ознайомитися з швидкістю кулерів, підключених до різних роз'ємів, поточним навантаження на CPU, а також напругами, що подаються на різні мости та чіпсети. Також там є окремий стовпчик, у якому вказано температуру центрального процесору, графічного адаптеру, AUX виходів та жорстких дисків. Крім того, SpeedFan підраховує середній показник температури всіх компонентів та вказує його у пункті "System". Ще у головному вікні програми можна увімкнути автоматичне регулювання частоти обертання кулерів. А от для того, щоб вказати їх самостійно, доведеться звернутися до додаткового меню "конфігурація". Окрім швидкості кулерів там можна вказати частоти роботи CPU та шин пам'яті, а також "погратися" з напругами. Ще раз звертаємо вашу увагу на те, що змінювати стандартні значення рекомендується лише у тому випадку, якщо ви прекрасно розумієте що роботи.

Скачати та користуватися SpeedFan можна абсолютно безкоштовно. Програма працює навіть з найстарішим "залізом", а її інтерфейс повністю перекладено російською мовою.

Ключові особливості та функції програми

  • відстежування напруг та температур різних системних компонентів;
  • можливість самостійно керувати швидкістю кулерів;
  • читання даних S.M.A.R.T;
  • простий та зрозумілий інтерфейс;
  • можливість скачати та користуватися програмою абсолютно безкоштовно.
Системи:
Windows
Розмір: 2,9 Мб
Автор:
Мови:
Російська
Ліцензія: Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 08.12.2017
Версія: 4.52
Ім'я файлу:
instspeedfan452.exe
Підписка на оновлення