Feedback
Іконка SpeedFan

SpeedFan 4.52

Версія для Windows.
SpeedFan
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Windows
Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 2,9 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-12-08

Основна інформація щодо програми

SpeedFan - одна з найпопулярніших програм, яку призначено для керування швидкістю кулерів, підключених до материнської плати, а також для моніторингу напруг та температур. Ця утиліта, хоч і виглядає доволі архаїчно, але пропонує велику кількість функції та інструментів, які можуть знадобитися впевненим користувачам. Скачувати та користуватися SpeedFan новачкам ми не рекомендуємо.

У головному вікні SpeedFan можна ознайомитися з швидкістю кулерів, підключених до різних роз'ємів, поточним навантаження на CPU, а також напругами, що подаються на різні мости та чіпсети. Також там є окремий стовпчик, у якому вказано температуру центрального процесору, графічного адаптеру, AUX виходів та жорстких дисків. Крім того, SpeedFan підраховує середній показник температури всіх компонентів та вказує його у пункті "System". Ще у головному вікні програми можна увімкнути автоматичне регулювання частоти обертання кулерів. А от для того, щоб вказати їх самостійно, доведеться звернутися до додаткового меню "конфігурація". Окрім швидкості кулерів там можна вказати частоти роботи CPU та шин пам'яті, а також "погратися" з напругами. Ще раз звертаємо вашу увагу на те, що змінювати стандартні значення рекомендується лише у тому випадку, якщо ви прекрасно розумієте що роботи.

Скачати та користуватися SpeedFan можна абсолютно безкоштовно. Програма працює навіть з найстарішим "залізом", а її інтерфейс повністю перекладено російською мовою.

Добірки з цією програмою

Програми для перевірки температури ноутбуку
Програми, які допоможуть дізнатися про температури компонентів ноутбуку.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм