Feedback
Іконка Tweak-7

Tweak-7 1.0 Build 1250

Версія для Windows.
  
5.0 (Голосів: 1)
Системи: Windows
Windows 7
Розмір: 31 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-11-20

Основна інформація щодо програми

Tweak-7 - це програма, яку створено для налаштування комп'ютерів з Windows 7. Також до її складу входять інструменти очищення та оптимізації системи. Інтерфейс програми простий та інтуїтивний. Одразу після запуску вона сповістить вас про системні проблеми та запропонує вирішити їх автоматично. Програма збирає статистику роботи системи, технічну інформацію про системні компоненти та становить звіти про помилки.

Але з функціями, вказаними вище, справляється багато інших утиліт. Найважливіший функціонал саме Tweak-7 зосереджено у розділах з "твіками". Для тих хто не знає - "твіками" називають змінення системних параметрів, що впливають на швидкість її роботи та зовнішній вигляд. Одразу ж зазначимо, що здійснення таких налаштувань може негативно позначитися на стабільності системи. Отже обов'язково створіть точку відновлення Windows перед "твікуванням".

Налаштування, що здійснює Tweak-7, прискорює "відгук" Провідника, позитивно впливає на продуктивність процесору, а також оптимізує процеси копіювання та переносу файлів. Окремі добірки "твіків" призначено для прискорення підключення до мережі та внесення змін до інтерфейсу Windows 7.

Якщо ви не маєте бажання розбиратися з окремими функціями та твіками Tweak-7, можете запустити автоматичную оптимізацію. Окрім здійснення рекомендованих налаштувань, в процесі автоматичної оптимізації програма почистить систему від зайвих файлів, прибере "сміття" у реєстрі та дефрагментує жорсткий диск. На жаль безкоштовно користуватися Tweak-7 можна лише два тижні.

Добірки з цією програмою

Програми для Windows 7
Добірка програм для налаштування для прискорення Windows 7
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм