Feedback
Іконка Ultimate Windows Tweaker

Ultimate Windows Tweaker 4.2.3 (Windows 10) + 3.1.2.0 (Windows 8), 2.2 (Windows...

Версія для Windows.
Ultimate Windows Tweaker
  
4.5 (Голосів: 1)
Системи: Windows
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 164 Кб
Скачати
Автор
Мови Англійська
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-06-19

Основна інформація щодо програми

Ultimate Windows Tweaker - портативний "твікер" для Windows, що допоможе зробити операційну систему від Mictosoft більш продуктовною та зручною у користуванні. З головного вікна програми можна переключатися між категоріями "твіків". Зокрема у ній є розділи з параметрам зовнішнього виду системи, інструментами керування обліковими записами, параметрами безпеки та приватності, а також з налаштуваннями браузеру Internet Explorer. Беручі до уваги те, що Ultimate Windows Tweaker має окремі редакції для різних версій Windows, список налаштування у них може різнитися.

У стартовому вікні Ultimate Windows Tweaker зібрано основну інформацію про системні компоненти. За більш детальними даними доведеться звернутися для відповідного інструменту.

Отже, за допомогою окремих "твіків" зі складу програми ви зможете оптимізувати роботу внутрішніх носіїв, прискорити операції, що здійснює Провідник, добитися прискорення "серфінгу" у мережі, а також зменшити час, що потребується на завантаження Windows. Загально Ultimate Windows Tweaker може задіяти більш ніж вісімдесят "прихованих" налаштувань операційної системи. Це, напевно, один за найфункційніших "твікерів", якими можна користуватися абсолютно безкоштовно.

Особливу увагу розробники з The Windows Club приділили функціоналу, що стосується керування запущеними процесами. Програма пропонує багато тонких налаштувань, що допомагають примусово завершувати "мертві" процесори та призначати правильні пріоритеті згідно з "важливістю" тих чи інших програм.

Добірки з цією програмою

Програми для Windows 7
Добірка програм для налаштування для прискорення Windows 7
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм