Feedback
Іконка VideoPad

VideoPad 10.96 + 6.32

Версія для Windows.
VideoPad
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Windows
Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 5 Мб
Скачати
Автор
Мови Англійська
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2021-10-26

Основна інформація щодо програми

VideoPad - це безкоштовний редактор відео, що пропонує функціонал не набагато гірший, ніж у платних аналогів. Він вміє автоматично визначати підключені до комп'ютеру камери так здійснювати перетворення відео з них у популярні формати. Також редактор має зручну робочу середу з вікном попереднього перегляду, слайдерами керування звуковими/відео доріжками та панеллю матеріалів, використаних для роботи над проектом. Простіше кажучи здійснювати монтаж відео стандартними інструментами VideoPad доволі зручно.

Програма працює як з 2D, так і з 3D відео. Вона навіть може конвертувати двомірні відео в трьохмірні (стереоскопічні). Також варто похвалити тутешні інструменти для налаштування переходів між фрагментами та кадрами. За допомоги них VideoPad дозволяє змінювати тривалість ефекту та деякі зовнішні аспекти. Загально в програмі можно нарахуваті більш ніж 50 готових ефектів. 

Не обділили редактор і функціями автоматичного покращення якості відео. Зокрема він має інструмент стабілізації зображення, оптимізації та параметрів кольору. Імпортовані фрагменти відео можна легко розташувати у потрібній послідовності, додати зображення (майже у всіх популярних форматах), субтитри та звичайні текстові підписи.

У процесі експорту можна вибрати кодек, роздільну здатність та формат відео. До речі, VideoPad підтримує 2K та 4K-відео. Окремий розділ меню експорту присвячено готовим "шаблонам" з параметрами відео, які будуть оптимальні для відтворення на PSP, iPod, iPhone та інших популярних портативних пристроях.

Добірки з цією програмою

Програми для створення музики
Програми, що допоможуть у створенні музичних композицій.
Програми для відеомонтажу
Програми, що дають можливість здійснювати монтаж відео
Програми для нарізання відео
Добірка редакторів відео, які дозволяють нарізати відео.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм