Іконка VoiceMaster

VoiceMaster 2.0.0.226

Версія для Windows.
VoiceMaster
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Windows
Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 2,1 Мб
Скачати
<
>
Автор
Мови Англійська
Ліцензія Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-11-20

Основна інформація щодо програми

VoiceMaster - це утиліта, завдяки якій можна змінювати висоту голосу при спілкуванні за допомоги програми Skype. Так, офіційно розробник заявляє підтримку лише Скайпа, але теоретично нею можна користуватися у будь-яких клієнтах зв'язку. На відміну від інших програмних рішень для зміни голосу, дана програма не має готових пресетів з певними голосами. Тобто від користувача потребують самостійно орудувати повзунком, що відповідає за висоту голосу. Переміщаючи його по вертикальній шкалі можна перетворити себе на велетня з дуже низькими голосом, або на маленьку дівчинку - з дуже високим. Для того, щоб оцінити результат, можна здійснити тестовий дзвінок.

Щодо інтерфейсу, то він у програми доволі мінімалістичний. Графічна оболонка оболонка тут складається усього з трьох розділів. У першому знаходиться вже згаданий раніше повзунок, який відповідає за висоту зміненого голосу. Другий розділ присвячено налаштуваннями. Там можна знайти опцію автоматичного запуску VoiceMaster разом зі Skype, або безпосередньо з включенням комп'ютеру. Також програма дає можливість обрати номери портів TCP/IP.

Отже дана утиліта дана утиліта виконує лише одну функцію, але й користуватися нею можна абсолютно безкоштовно. До того ж вона без проблем працює на будь-яких версія операційної системи Windows. З недоліків можна виділити, хіба що, відсутність укаїнської чи російської локалізації.

Добірки з цією програмою

Програми для зміни голосу
Програми, які допомагають змінити голос при спілкуванні у мережі.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись