Іконка Voxal Voice Changer

Voxal Voice Changer 2.00

Версія для Windows.
Voxal Voice Changer
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Windows
Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 1 Мб
Скачати
Автор
Мови Англійська
Ліцензія Trial (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-11-20

Основна інформація щодо програми

Voxal Voice Changer - це невеличка утиліта, основне призначення якої полягає у штучному зміненні параметрів звуку з підключеного до комп'ютеру мікрофона. Простіше кажучи, вона може у режимі реального часу змінювати голос користувача, тим самим даючи можливість розіграти людей, з якими ви спілкуєтесь у мережі. Також її можна використовувати у творчих цілях, як то запис відео, у якому потрібно говорити "комічним" голосом або розігрувати сцени з задіянням кількох голосів. Коротше кажучи, варіантів користування утиліти дуже багато. Завдяки встановленню спеціального драйвера, вона може працювати з будь-якими клієнтами спілкування, звуковими редакторами та іншим ПЗ.

Як і всі подібні програми, Voxal Voice Changer містить непоганий вибір готових пресетів: астронавт, печерне чудовисько, бурундук, супер злодій, прибулець і таке інше. Також вона дає можливість створювати голоси самостійно, використувуючи звукові ефекти та вбудований багатострічковий еквалайзер. Ще тут є "власний" інструмент запису, який дає можливість зберігати аудіо у форматах MP3, FLAC, WMA, OGG, AAC, AU та AIFF.

Двома найголовнішими перевагами Voxal Voice Changer є проста та зрозуміла графічна оболонка, а також низьке навантаження на CPU при роботі у режимі реального часу. Трохи розчаровує лише той факт, що програма є платною. Але ви можете користуватися пробною версією без функціональних обмежень протягом двох тижнів.

Добірки з цією програмою

Програми для зміни голосу
Програми, які допомагають змінити голос при спілкуванні у мережі.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись