Версія для
Windows
0
Ставка
8319
13

VueScan - програма, яка дає можливість детально налаштувати роботу підключеного сканеру заради того, щоб отримати якомога більш якісні зображення. Дана утиліта є універсальною. Тобто вона підходить до самих різних моделей пристроїв та виступає непоганою альтернативою "комплектному" програмному забезпеченню. Також VueScan пропонує кілька додаткових функції, про які ми розповім далі.

Після запуску програма самостійно визначить підключений до комп'ютеру сканер, та запропонує вказати вхідні параметри сканування. Користувач може обрати режим (стандартний чи професійний), назву файлу, місце його збереження та роздільну здатність. Крім того, програма дає можливість налаштувати автоматичний поворот документу та нахил під певний кут. Зверніть увагу, що при скануванні кількох документів налаштування будуть застосовуватися до кожного з них.

Ще у VueScan є окремі розділи, у яких можна обрати основні параметри кольору та застосувати різні фільтри. З найбільш корисних селекторів можемо відзначити ті, що відповідає за баланс білого, відсоток чорних крапок, інвертування кольорів, яскравість у різних каналах (червоному, зеленому та синьому), а також селектор для регулювання ступеню зернистості. Для тих, хто користується старими моделями сканерів, буде корисно знати про те, що VueScan може програмними засобами підвищувати "чіткість" зображення та прибирати "шуми". У цілому програма дуже корисна та зручна у користуванні, але, на жаль, є платною.

Ключові особливості та функції програми

  • працює майже з усіма сканерами від різних виробників;
  • "не конфліктує" зі стандартним програмним забезпеченням;
  • дає можливість налаштувати параметри кольору та застосувати різні фільтри;
  • підтримує функцію попереднього перегляду;
  • інтерфейс програми перекладено українською.

Обмеження безкоштовної версії

  • демонстраційна версія лишає на готовому файлі водяний знак. 
Системи:
Windows
Розмір: 11,4 Мб
Автор:
Мови:
Українська
Ліцензія: Demo (Платно)
Оновлення: 17.06.2022
Версія: 9.7.88
Ім'я файлу:
vuex3297.exe
Підписка на оновлення