Feedback
Іконка VueScan

VueScan 9.7.67

Версія для Windows.
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Windows
Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 11,3 Мб
Скачати
Автор
Мови Українська   else
Ліцензія (Платно)
Оновлення: 2021-10-05

Основна інформація щодо програми

VueScan - програма, яка дає можливість детально налаштувати роботу підключеного сканеру заради того, щоб отримати якомога більш якісні зображення. Дана утиліта є універсальною. Тобто вона підходить до самих різних моделей пристроїв та виступає непоганою альтернативою "комплектному" програмному забезпеченню. Також VueScan пропонує кілька додаткових функції, про які ми розповім далі.

Після запуску програма самостійно визначить підключений до комп'ютеру сканер, та запропонує вказати вхідні параметри сканування. Користувач може обрати режим (стандартний чи професійний), назву файлу, місце його збереження та роздільну здатність. Крім того, програма дає можливість налаштувати автоматичний поворот документу та нахил під певний кут. Зверніть увагу, що при скануванні кількох документів налаштування будуть застосовуватися до кожного з них.

Ще у VueScan є окремі розділи, у яких можна обрати основні параметри кольору та застосувати різні фільтри. З найбільш корисних селекторів можемо відзначити ті, що відповідає за баланс білого, відсоток чорних крапок, інвертування кольорів, яскравість у різних каналах (червоному, зеленому та синьому), а також селектор для регулювання ступеню зернистості. Для тих, хто користується старими моделями сканерів, буде корисно знати про те, що VueScan може програмними засобами підвищувати "чіткість" зображення та прибирати "шуми". У цілому програма дуже корисна та зручна у користуванні, але, на жаль, є платною.

Добірки з цією програмою

Програми для сканування
Добірка програм, які призначено для роботи зі сканером.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм