Feedback
Іконка WinScan2PDF

WinScan2PDF 6.91

Версія для Windows.
WinScan2PDF
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Windows
Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 199 Кб
Скачати
<
>
Автор
Мови Російська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2021-03-11

Основна інформація щодо програми

WinScan2PDF - це безкоштовна програма, що допоможе якомога швидше "конвертувати" паперовий документ у формат PDF. За її допомоги ви зможете парою кліків отримати зображення з підключеного до комп'ютеру сканера та зберегти його до потрібної теки. Важливо зазначити те, що програма є портативною. Тобто вам не потрібно встановлювати її у систему. Більш того, WinScan2PDF може запускатися з зовнішнього USB накопичувача, не лишаючи слідів на комп'ютері. Для завантаження доступна звичайна та Unicode версії.

У головному (та єдиному) вікні WinScan2PDF розташовано три клавіші. Перша - "Обрати джерело" дозволяє вказати потрібний сканер. Вона знадобиться лише у тому випадку, якщо до комп'ютеру підключено одразу кілька пристроїв. У іншому ж разі сканер буде визначено автоматично. Дві інші клавіші відповідають за початок та відміну сканування. Кінцеву теку можна вказати з меню налаштування. Отже, як бачите, працювати з програмою доволі просто.

З додаткових можливостей варто виділити підтримку режиму багатосторінкового сканування, а також можливість обрати основні параметри вихідного файлу: роздільну здатність, розмір сторінки, кути нахилу і таке інше. Окрім збереження документів у форматі PDF, WinScan2PDF також дозволяє зберегти його як звичайний JPG файл. До того ж ви зможете самостійно визначити якість "зображення" перед початком роботи. Програма є універсальною та підтримує будь які моделі сканерів.

Добірки з цією програмою

Програми для сканування
Добірка програм, які призначено для роботи зі сканером.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм