Feedback
Іконка Windows 7 Manager

Windows 7 Manager 5.2.0

Версія для Windows.
Windows 7 Manager
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Windows
Windows 7
Розмір: 14,1 Мб
Скачати
Автор
Мови Англійська
Ліцензія (Платно)
Оновлення: 2020-03-26

Основна інформація щодо програми

Windows 7 Manager - це набір інструментів, що дозволяють здійснювати тонке налаштування операційної системи Windows 7. Цю програму створено спеціально для тих людей, які хочуть повністю контролювати свій комп'ютер та підганяти інтерфейс "під себе". Окрім того, що програма дозволяє налаштувати зовнішній облік системи, вона також може підвищити її продуктивність. "Твіки", що ви знайдете у відповідному розділі, допоможуть знизити навантаження на центральний процесор та оперативну пам'ять.

Оболонку програми створено таким чином аби виділити інструменти певного призначення у окремі категорії. Прямо із головного вінка можна перейти то розділів з інструментами очищування, оптимізації, кастомізації інтерфейсу, налаштування мережі та параметрів безпеки. Майже кожен з доданих до Windows 7 Manager інструментів представляє собою покроковий мастер з підказками та докладними поясненнями.

Всього у програмі ви знайдете приблизно вісімдесят інструментів. Серед них: модуль збору інформації про систему, менеджер процесів, менеджер автоматичного запуску, центр виправлення проблем та помилок, майстер налаштування параметрів завантаження системи, чистильник реєстру, чистильник диску, планувальник, аналізатор "здоров'я" жорсткого диску, інструмент знаходження дублікатів файлів, дефрагментатор і багато іншого. Всі вони працюють виключно на Windows 7. Тому не намагайтесь встановити програму на інші версії "операційки" від Microsoft.

На жаль весь цей функціонал не є безкоштовним. Але розробники пропонують пробний період для ознайомлення з Windows 7 Manager без якихось обмежень.

Добірки з цією програмою

Програми для Windows 7
Добірка програм для налаштування для прискорення Windows 7
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм