Feedback
Іконка Wireless Network Watcher

Wireless Network Watcher 2.15

Версія для Windows.
Wireless Network Watcher
  
5.0 (Голосів: 1)
Системи: Windows
Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 360 Кб
Скачати
Автор
Мови Українська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-12-08

Основна інформація щодо програми

Wireless Network Watcher - це проста у використанні програма, що збирає детальну інформації про пристрої у локальній мережі. Програма сканує мережеве оточення, та складає повний список "клієнтів", що відображається прямо у головному вікні. Для кожного пристрою зі списку вказується IP та MAC адреса, його назва (якщо вона є), виробник, та стислі відомості. У першу чергу Wireless Network Watcher орієнтовано на роботу з бездротовими мережами. Але при бажанні її можна використовувати і у дротових.

Перед початком сканування користувач може самостійно обрати мережевий адаптер, який буде використовувати програма. Також є можливість вказати діапазон IP адрес та інші параметри. Окрім сканування у "ручному" режимі, Wireless Network Watcher може працювати "фоном". Тобто програма буде просто "висіти" у панелі повідомлені та час від часу перевіряти наявність нових пристроїв, які було підключено до мережі. У меню налаштувань ви можете вказати звуковий файл, який буде відтворюватися при виявленні нового клієнта, а також команду що буде виконуватися. Ще користувач має можливість самостійно вказати інтервали сканування та включити автоматичний експорт зібраної інформації у файли форматів XML, HTML, TXT та CSV.

Wireless Network Watcher доступна у звичайній та портативній версіях. Тутешню графічну оболонку перекладено на багато мов, у тому числі і на українську (не забудьте скачати мовний файл). Користуватися програмою ви можете абсолютно безкоштовно.

Добірки з цією програмою

Програми для Wi-Fi
Програми, що допомагають проаналізувати мережу та перетворити ПК на точку бездротового доступу.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм