Feedback
Іконка Wise Disk Cleaner

Wise Disk Cleaner 10.6.2 Build 797 + Portable

Версія для Windows.
Wise Disk Cleaner
  
5.0 (Голосів: 1)
Системи: Windows
Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 6,6 Мб
Скачати
Автор
Мови Українська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2021-09-17

Основна інформація щодо програми

Wise Disk Cleaner - це програма, якою потрібно користуватися у тому разі, якщо ваш комп'ютер став працювати повільно або нестабільно. Є велика ймовірність того, що ці проблеми викликані "забрудненням" диску та його сильною фрагментацією. Завдяки даній утиліті ви зможете виконати як "очищення" так і дерфрагментацію носіїв. Тим самим ви не лише звільните більше вільного місця, але й підвищите продуктивність ПК.

Отже, Wise Disk Cleaner знаходить тимчасові файли Windows, системний кеш, порожні теки, "сліди" видалених програм, файли Cookie, а також інше "сміття", яке лишилося після роботи у веб-браузері. Процес пошуку повністю автоматизовано. Коли він закінчиться, ви отримаєте повний звіт зі списком шляхів до файлів, які рекомендується видалити. Також програма самостійно підрахує об'єм місця, що займають на диску потенційно безкорисні файли. Запустивши їх видалення можна натиснувши на клавішу "Очистити". Окрім звільнення системи від зайвих файлів, Wise Disk Cleaner також виконує функції дефрагментатору. Він демонструє значно більш високу швидкість роботи у порівнянні з системним інструментом Windows, але не має ніяких інших переваг.

З цікавих особливостей програми варто відзначити вбудований планувальник який може автоматично запускати очищення без втручання з боку користувача. Інтерфейс Wise Disk Cleaner перекладено на українську мову, а скачати та користуватися нею можна абсолютно безкоштовно.

Добірки з цією програмою

Програми для очищення операційної системи
Програми-чистильники, які допомагають позбавити ваш комп'ютер від різного "сміття"
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм