Feedback
Іконка Яндекс.Браузер

Яндекс.Браузер 21.11.2.777

Версія для Windows.
Яндекс.Браузер
  
3.2 (Голосів: 3)
Системи: Windows
Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 1,8 Мб (веб-установник)
Скачати
Автор
Мови Українська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2021-11-26

Основна інформація щодо програми

Яндекс.Браузер - "фірмовий" браузер від творців однойменної пошукової системи та багатьох корисних сервісів. Переглядач використовує двигун Chromium, завдяки якому доволі швидко завантажує веб-сторінки, та володіє абсолютно всіма рисами програм, в основі яких лежить зазначений двигун. Серед них: "живий" пошуковий рядок, у який ви можете ввести запит до Яндексу, можливість відновлення закритої сесії, сумісність зі всіма розширеннями, що було створено для Google Chrome та подібних програмних рішень, а також підтримку режиму "Інкогніто", що блокує зберіганні історій та інших слідів перебування у мережі.

Звичайно, розробники з Яндекс дещо змінили зовнішній вигляд переглядача. Зокрема, їм не погано вдалась анімація завантаження сторінки. Дещо змінено і стартове вікно, де окрім найпопулярніших у користувача ресурсів знаходиться також розділ з завантаженнями, корисними инструментами, та перелік нещодавно закритих вкладок.

На відміну від Chrome, синхронізація даних у Яндекс.Браузер відбувається через обліковий запис на Яндекс.Пошті, а не через аккаунт Google+ (що не дуже популярна у країнах СНД). Функція сінхронізації дуже допомагає, адже представлений переглядач, як і "родич" від Google представлений на багатьох операційних системах та портативних пристроях.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм