Іконка ZD Soft Screen Recorder

ZD Soft Screen Recorder 11.1.3

Версія для Windows.
ZD Soft Screen Recorder
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Windows
Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 7,6 Мб
Скачати
<
>
Автор
Мови Англійська
Ліцензія Trial (Платно)
Оновлення: 2017-12-08

Основна інформація щодо програми

ZD Soft Screen Recorder - програма для зняття скріншотів та запису відео з екрану. Взагалі, програму призначено для запису відеоуроків. Для цих цілий тут передбачено кілька дуже корисних інструментів. Наприклад - інструмент для "малювання" на екрані. Тобто створюючи керівництво ви зможете підкреслити якісь важливі елементи на екрані за допомоги віртуального маркеру. Також є кілька інших цікавих функцій, які відрізняють дану програму від інших "рекордерів".

Програма має "дружній" до користувача інтерфейс. Всі основні елементи керування ZD Soft Screen Recorder розташовано на єдиній панелі. Там є клавіші для налаштування області запису, включення та відключення фіксації за веб-камери та мікрофону, а також для керуванням запису курсору. Окрім роботи з панеллю, ви також можете користуватися гарячими клавішами. Призначити їх можна з меню налаштувань, у якому ви також знайдете селектори роздільної здатності, кодеку та формату вихідного файлу. Програма підтримує збереження до AVI, MP4 та WMV.

З важливих переваг ZD Soft Screen Recorder варто виділити підтримку запису додатків OpenGL, DirectDraw та Direct3D. Якщо говорити простими словами, то за її допомоги можна фіксувати геймплей. Так, це не найкращий вибір для геймерів, але мати таку функцію "до купи" доволі приємно. Щодо недоліків, то їх два. По-перше, програма є платно, а, по-друге, не має української (чи навіть російської) локалізації.

Добірки з цією програмою

Програми для запису екрану
Добірка програми, які дозволяють здійснювати запис з екрану.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись