Feedback
Іконка oCam

oCam 485.0

Версія для Windows.
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Windows
Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 10,8 Мб
Скачати
<
>
Автор
Мови Українська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2019-09-19

Основна інформація щодо програми

oCam - це абсолютно безкоштовна програма, яка дозволить вам записувати відео з екрану, а також створювати скріншоти. Дана утиліти вміє майже все те, що й платні альтернативи та навіть більше. Серед серйозних недоліків можемо зазначити, хіба що, наявність реклами та не дуже стабільну роботу (особливо на нових версіях Windows).

Програма може виконувати запис відео та захоплення скріншотів повного екрану, або лише обраної області. Для вказання активної області можна скористуватися зручною рамкою, яку можна "розтягувати" за допомоги курсору. Також oCam пропонує кілька готових пресетівм з розмірами. Режиму "активного вікна", тут, на жаль, не передбачено. Зате передбачено можливість обрати один з майже десяти кодеків. Серед форматів збереження підтримуються лише AVI (відео) та PNG (зображення). Для різних типів вихідних файлів дозволяється обрати окремі теки. З інших доступних налаштувань доступні також: бітрейт, кадрова частота, роздільна здатність та захоплення/приховування курсору.

Керувати oCam можна як за допомоги зручної панелі (яку, до речі, перекладено українською), так і користуючись "гарячими" клавішами. Програма забезпечує доволі високу якість зображення, але відчутно навантажує центральний процесор у процесі роботи. Через те ми не рекомендуємо користуватися нею на "слабких" комп'ютерах. У нових версіях oCam з'явився режим запису звуку без "захоплення" зображення. При чому джерело звуку можна визначити самостійно.

Добірки з цією програмою

Програми для запису екрану
Добірка програми, які дозволяють здійснювати запис з екрану.
Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм