Версія для
Mac OS
1
Ставка
398
12

Adobe Photoshop - це версія найпотужнішого у світі графічного редактору для комп'ютерів та ноутбуків від компанії Apple. Назва цієї програми вже давно стала ім'ям загальним для всього програмного забезпечення так чи інакше пов'язаного з редагуванням знімків. Функціонал "фотошопу" настільки широкий, що не обмежує можливостей навіть самих вправних професіоналів у сфері роботи з графікою.

Користуючись програмою, ви можете здійснювати монтаж та ретушування знімків. Тут вас чекає кілька сотень різноманітних інструментів, інтерфейс з рухомими панелями, а також підтримка усіх технічних можливостей що мають сучасні комп'ютери. Редактор підтримує найрізноманітнішу периферію, яку використовують у своїй роботі художники. Так, окрім редагування знімків, програма також підходить для створення малюнків.

Adobe Photoshop - це перший графічний редактор, що запровадив такі галузеві стандарти як підтримка слоїв та масок. Без цих можливостей сьогодні не обходиться жодна програма подібного призначення. Також "фотошоп" ввів моду на такі інструменти як розумний пензель, латочка так багато інших. Розробники ніколи не намагалися створити програмне рішення, що буде зрозуміле новачкам. Освоїтися у всіх тутешніх функція та зрозуміти загальну "логіку" роботи з редактором - задача не з простих. Вивчати їх заради здійснення простого монтажу не має сенсу. Для цього доцільно буде користуватися більш простими та дешевшими програмами. Так, цінник Adobe Photoshop - це один з його найбільших недоліків.

Версія програми для Mac, як і версії для інших операційних систем, розповсюджується за допомогою платформи Adobe Creative Cloud. Через це Photoshop підтримує тісну інтеграцію з іншими продуктами Adobe: Lightroom, Illustrator, After Effects і так інше. Через таку інтеграцію ви можете здійснювати швидкий імпорт проектів та окремих матеріалів між вказаними програмними рішеннями.

Ключові особливості та функції програми

  • найбільш потужний функціонал серед усіх існуючих графічних редакторів;
  • підтримка всіх, навіть найбільш "екзотичних," графічних форматів;
  • тісна інтеграція з іншими продуктами Adobe через платформу Creative Cloud;
  • інтерфейс з рухомими панелями, що дозволяють зробити власне середовище якомога більш комфортним;
  • інструменти малювання та редагування відео;
  • підтримка плагінів.
Системи:
Mac OS
Розмір: 1,3 Гб
Автор:
Мови:
Українська
Ліцензія: Trial (Платно)
Оновлення: 12.08.2017
Версія: CC 2017.1.1
Ім'я файлу:
AdobePhotoshop18-mul.dmg
Підписка на оновлення

Питання та відповіді до програми

Задайте своє питання Дивитися всі

Останні коменарі

No comments. You will be first.