Feedback
Іконка File Extension Lookup

File Extension Lookup 1.3

Версія для Mac.
File Extension Lookup
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Mac
Розмір: 83 Кб
Скачати
<
>
Автор
Мови Англійська
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-08-12

Основна інформація щодо програми

File Extension Lookup - це віджет для старих версій Mac OS, який виконує єдину, але дуже цікаву, функцію. Завдяки ньому ви можете швидко отримати інформацію про певне розширення файлу. Тобто, якщо ви скачали з мережі якісь дані, але не знаєте чим їх можна відкрити, то зверніться до даного віджету. Він миттєво знайде потрібну інформацію у базі та підкаже список програм, якими ви можете скористуватися задля перегляду файлу. Для пошуку інформації File Extension Lookup використувує базу ресурсу FileInfo.net. Це такий дуже корисний сервіс, у якому можна знайти детальний опис до кожного, навіть найбільш "екзотичного" або сучасного формату. На жаль, інформацію там представлено виключно на англійській мові, тому якщо ви не дуже добре знаєте її, то рекомендуємо користуватися перекладачем. Та й взагалі, список потрібних програм не потребується перекладати. До речі, його розбито на розділи в залежності від платформ (Windows, Mac OS, Linux).

Як ми вже сказали раніше, File Extension Lookup не працює на нових версіях "яблучної" операційної системи. Користувачі таких можуть просто відкрити браузер, перейти до FileInfo та вбити у пошукову стрічку назву формату. Так, це не дуже зручно, але що ж роботи. Розробники віджету вже давно перестали випускати оновлення для нього.

А от якщо ви вирішили залишитися на одній зі старих редакцій Mac OS, то у цьому разі ви можете пропустити крок, на якому потрібно відкрити браузер. Просто кликніть на іконку File Extension Lookup у панелі інструментів та введіть назву розширення до відповідного рядку. Після вводу натисніть Enter і отримайте всю необхідну інформацію. Інтерфейс віджету настільки мінімалістичний, наскільки це взагалі можливо. В ньому немає нічого зайвого - лише рядок пошуку.

Останні коменарі

Альтернативи

Немає схожих програм
ТОП 100 програм