0
Ставка
1.1 K
  • Опис
  • Можливості
  • Обмеження

ESET NOD32 — популярний засіб захисту від вірусів і шпигунських програм. Антивірус має все необхідне для забезпечення високого рівня безпеки вашої системи. Гнучко налаштовується і вивчає вашу поведінку за комп'ютером, щоб підлаштуватися під неї.

Якщо у вас немає ключа, ви можете встановити та активувати пробну версію. Для цього вам потрібно буде ввести свій email. Відразу після першого запуску антивірус починає оновлювати бази сигнатур. Антивірус можна не налаштовувати, а просто згорнути його в трей, делегувавши йому роботу із захисту вашої системи. Однак, налаштування параметрів NOD32 дасть вам більше контролю над тим, що відбувається, і змусить антивірус працювати відповідно до ваших уподобань.

Відкрийте налаштування й уважно простежте за кожним пунктом. Це займе час, але окупиться з часом комфортнішою для вас роботою антивіруса. Тут можна посилити захист, зробити сповіщення більш або навпаки менш частими. І навіть навчити антивірус своїм уподобанням.

НОД32 стежить за файловою системою в безперервному режимі, і перевіряє кожен новий файл, що з'явився на жорсткому диску до його відкриття. Є контроль знімних носіїв, і в налаштуваннях ви можете призначити дію, що виконується в момент підключення носія до комп'ютера.

HIPS - це цікава функція, яка дає змогу контролювати поведінку програм. Для неї можна налаштувати правила оцінювання активності програм, а також визначити спосіб обробки загроз, що з'являються. Антивірус може ухвалювати рішення автоматично, але може і виводити для вас докладні сповіщення і запити. Також є режим навчання, в якому антивірус запам'ятовує ухвалені вами рішення, щоб вибирати їх автоматично в аналогічних ситуаціях. У налаштуваннях можна виставити період навчання (за замовчуванням стоїть 14 днів).

Маючи у себе в системі НОД32, ви можете почуватися в безпеці під час роботи в інтернеті та з електронною поштою (у поштовому клієнті). Є модулі виявлення руткітів та інших вірусів, які намагаються сховатися від очей користувача і від антивіруса. Якщо ви любите пограти в ігри, ви зможете перевести антивірус в ігровий режим, щоб звільнити більше ресурсів комп'ютера для гри.

Загалом цей антивірус не має якихось явних недоліків. Якщо порівняти його, скажімо, з Антивірусом Касперського, то за функціональністю вони майже однакові.

Ключові особливості та функції програми

  • перевірка нових файлів у момент їх потрапляння на жорсткий диск;
  • відстеження активності програм, яке дає змогу визначити нові віруси (яких немає в базі), а також заборонити програмам такі дії, як зміна пошукової системи в браузері тощо;
  • ігровий режим для геймерів;
  • перевірка електронної пошти в поштовому клієнті;
  • захист користувача під час інтернет-серфінгу;
  • акуратний інтерфейс.

 

Обмеження безкоштовної версії

  • безкоштовний пробний період на 30 днів.

Скріншоти та відео:

Категорія:
Системи:
Windows
Розмір: 71,8 Мб
Автор:
Мови:
Українська
Ліцензія: Trial (Платно)
Оновлення: 25.04.2023
Версія: 16.1.14.0
Підписка на оновлення

Нові відгуки до ESET NOD32

Добрих відгуків поки що немає. Залиште свій та допоможіть іншим обрати!
Додати відгук