Feedback
Іконка Mobogenie

Mobogenie 3.3.7

Версія для Windows.
Mobogenie
  
1.7 (Голосів: 8)
Системи: Windows
Windows XP
Windows 2003
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Розмір: 34,6 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-02-14

Основна інформація щодо програми

Mobogenie - це унікальна програма, що дає можливість керувати смартфонами або іншими портативними пристроями з операційною системою Android за допомогою персонального комп'ютеру. Вона включає в себе багато можливостей, що сильно полегшують роботу з файловою системою портативного пристрою. За допомогою Mobogenie можна створювати резервні копії та відновлювати файли (повідомлення, контакти, музику, додатки, фотографії), працювати з телефонною книгою, вмістом карти пам'яті, переглядати мультимедіа, встановлювати нові програми та ігри, відновлювати програмне забезпечення і тому подібне.

Як ви вже зрозуміли, в цій програмі є багато корисних функцій. Більш того, в Mobogenie є "власний" магазин з додатками на кшталт Play Market. За допомогою цього програмного рішення ви будете мати змогу завантажити зображення та музику, зберігаючи контент одразу на портативному пристрой. Крім всього переліченого вище, програма може похизуватися дуже приємним графічним інтерфейсом, з освоєнням якого у вас навряд чи виникнуть якісь труднощі.

Приємна графічна оболонка та наявність багатьох корисних функцій роблять Mobogenie дуже корисним для всіх користувачів Android-пристроїв. Від інших подібних програмних рішень, цей додаток відрізняють висока швидкість роботи, а також зручна пошукова система, що може шукати необхідний контент не лише у файлах, але й у каталогах, повідомленнях та інших місцях.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм