0
Ставка
29.5 K
Безкоштовно

Avakin Life - популярний мобільний симулятор, у якому вам пропонують облаштувати життя віртуального персонажа. Будівництво власного будинку, вибір дизайну інтер'єру, знайомство з друзями в 3D-чаті, шопінг у наймодніших магазинах, відвідування нічних клубів і салонів краси - все це та багато іншого чекає на вас у цій чудовій грі.

Відразу ж після запуску Avakin Life з'явиться редактор аватара. Вам належить вибрати стать, зачіску і стиль вашого нового персонажа. Після цього на ваш віртуальний рахунок переведуть деяку кількість внутрішньоігрової валюти. Ви можете витратити її на придбання різних предметів гардероба, меблів і домашніх тварин. Далі відкриється головне меню, яке містить кілька основних опцій у верхній частині екрана. Для перемикання між локаціями використовується іконка з літаком, для купівлі меблів та одягу - іконка з футболкою і зіркою, для читання повідомлень - іконка з листом, а для будівництва та облаштування кімнати - іконка з кубом. Щойно ви освоїтеся з керуванням, є сенс зайти у свою квартиру і зібрати безкоштовні алмази, які з'являються один раз на день. У будинку у вас з'явиться новий екран із такими вкладками: "Техніка", "Petkins" (домашні тварини), "Ліжка", "Столи", "Стільці", "Дивани", "Шафи", "Орнаменти", "Автомобілі", "Стіни", "Підлоги", "Стінні драпірування" та "Потокова музика". Вони використовуються для прикрашання квартири, відображення домашніх тварин і розміщення меблів. Щойно вам набридне займатися дизайном приміщення, варто відвідати інші локації та поспілкуватися з реальними гравцями.

Розробники Avakin Life постаралися створити якісний симулятор, орієнтуючись на найвідоміші проекти в цьому жанрі. У результаті вийшла більш сучасна версія Second Life з деталізованою графікою і захопливим геймплеєм на мобільних пристроях. Якщо вам до вподоби симулятори в стилі The Sims, Аватарика, The Movies і Virtual Families, то ця гра подарує вам масу позитивних емоцій і вражень.

Скріншоти та відео:

Категорія:
Системи:
Android
Розмір: 103 Мб
Автор:
Мови:
Російська
Ліцензія: Freemium (Безкоштовно)
Оновлення: 28.05.2023
Версія: 1.038.02
Підписка на оновлення

Нові відгуки до Avakin Life

Добрих відгуків поки що немає. Залиште свій та допоможіть іншим обрати!
Додати відгук

Питання та відповіді до програми

Немає питань щодо " Avakin Life". Ваше запитання може бути першим!
Задайте своє питання