0
Ставка
20.2 K
Безкоштовно

Identity V розповідає нам про письменника, чия кар'єра стрімко завершилася раптовою амнезією. З низки причин його залучили до розслідування зникнення маленької дівчинки, під час якого він опиняється в старому особняку. Відшукавши шафу з різними щоденниками, гравцям належить з'ясувати, що відбувалося в цьому нещасливому місці, до чого тут жертви і мисливці, а також чому в дзеркалі видніється два відображення, а на руці героя є шрам дивної форми.

Суть гри полягає у виживанні. Гравцям належить швидко і вправно керувати одним із чотирьох персонажів на вибір, використовуючи всі його сильні та слабкі сторони. Варто зазначити, що при цьому кожну жертву можна привести до належного вигляду за допомогою знайдених костюмів або придбаних у магазині аксесуарів. Щоправда, не забувайте, що головне - вчасно розкрити скрині і дістатися до виходу, інакше біди не минути.

Управління в Identity V заточене на джойстику руху і кількох кнопок. При цьому в самих локаціях приховані додаткові пункти інтерфейсу: гардероб, скриня, карта і багато іншого. Причому перемогти ворога під час зіткнення лоб в лоб практично неможливо, оскільки він перевершує і в силі, і в спритності, і в швидкості. Інша справа - це розробити стратегію і подумати над планом дій: лише в цьому випадку можна сподіватися на порятунок.

Гра підкорює своєю стилістикою - одразу згадуються картини Тіма Бертона, які полонять своєю похмурою красою. Музичний супровід не менш чарівний, але лише в денний час доби: далі вже стає моторошно насолоджуватися треками з огляду на моторошні локації та монстра з тесаком, що ганяється за вами.

Identity V рекомендується кожному, хто любить похмурий стиль і не проти спробувати гру з асиметричним мультиплеєром.

Скріншоти та відео:

Категорія:
Системи:
Android
Розмір: 86,7 Мб
Автор:
Мови:
Українська
Ліцензія: Freemium (Безкоштовно)
Оновлення: 28.05.2023
Версія: 1.0.1032449
Підписка на оновлення

Нові відгуки до Identity V

Добрих відгуків поки що немає. Залиште свій та допоможіть іншим обрати!
Додати відгук

Питання та відповіді до програми

Немає питань щодо " Identity V". Ваше запитання може бути першим!
Задайте своє питання