0
Ставка
188.6 K
Безкоштовно

Mobile Legends: Bang Bang - це яскрава мобільна гра в жанрі МОВА, а це значить, що вам буде достатньо 10 хвилин, щоб насолодитися командними битвами сповна.

Перш ніж почати свій перший матч, рекомендуємо визначитися з персонажем. У грі представлено шість класів: маг, підтримка, танк, стрілець, борець і вбивця. Для кожного класу передбачено кілька цікавих і унікальних героїв. Герої одного класу можуть працювати абсолютно по-різному, зокрема мати як дистанційні атаки, так і битися виключно в ближньому бою. Якщо вам доводилося грати в League of Legends, то ви без особливих складнощів розберетеся зі здібностями героїв та ігровою механікою Mobile Legends: обираєте персонажа, купуєте предмети, б'єтеся з супротивниками і знищуєте ворожу базу.

Щойно ви визначитеся з персонажем, варто негайно переключитися на емблеми та навички. Емблеми - це додаткові помічники, які дають змогу домогтися ефекту несподіванки під час ігрової сесії. Наприклад, вам нічого не варто додати більше фізичної або магічної шкоди танку або накинути кілька десятків очок здоров'я для вбивці, щоб підвищити його живучість. Навички ж являють собою десять додаткових здібностей. Відкриваються вони поступово, зі збільшенням рівня акаунта, але до 19 рівня гравці зможуть відкрити повний список.

У Mobile Legends: Bang Bang досить просте і зрозуміле керування. Праворуч розташовується джойстик руху, ліворуч - кнопки зі здібностями. На відміну від класичних МОВА, тут розробники дають лише дві базові здібності й одну легендарну (ultimate). По центру ж можна знайти кнопки повернення на базу і дві навички, які гравець вибрав перед початком матчу.

Скріншоти та відео:

Категорія:
Системи:
Android
Розмір: 195 Мб
Автор:
Мови:
Українська
Ліцензія: Freemium (Безкоштовно)
Оновлення: 28.05.2023
Версія: 1.7.69.8401
Підписка на оновлення

Нові відгуки до Mobile Legends: Bang Bang

Добрих відгуків поки що немає. Залиште свій та допоможіть іншим обрати!
Додати відгук

Питання та відповіді до програми

Немає питань щодо " Mobile Legends: Bang Bang". Ваше запитання може бути першим!
Задайте своє питання