0
Ставка
284.8 K
Безкоштовно

Zepp Life (Mi Fit) - програма для смартфона, яка працює в парі з фітнес-браслетом і виводить інформацію про вашу фізичну активність. Це один із найзручніших застосунків у своїй категорії.

Дані, що відображаються в Zepp Life, багато в чому залежать від можливостей вашого фітнес-трекера або розумних ваг. Список показників, які може відображати Zepp Life, наведено нижче.

 1. Кроки. Zepp Life відображає загальну кількість кроків, пройдених за день, а також відстань, спалені калорії та середнє значення кроків у довгостроковому періоді.
 2. Сон. Ви знайдете загальний показник сну, дані про стадії сну та аналіз якості сну поряд з іншими показниками.
 3. Якість дихання уві сні. Нова метрика, що перебуває в стадії бета-тестування, яка використовує дані про насичення крові киснем для оцінки від 0 до 100 балів (вище - краще).
 4. Частота серцевих скорочень. Якщо ваш трекер оснащений пульсометром, застосунок покаже поточний пульс, зони пульсу, пульс у стані спокою, а також щоденні максимуми, мінімуми та середні значення.
 5. Вага. Якщо у вас є сумісні ваги Xiaomi Mi Body, вони автоматично синхронізують вашу вагу з Zepp Life. Крім того, ви можете ввести ці дані вручну.
 6. Стан тіла Це розрахунок, заснований на даних про зріст користувача, кількість жиру в організмі, затримку води, м'язову масу та інші показники. Для отримання цього вимірювання вам знадобляться ваги Xiaomi Mi Body Composition.
 7. Баланс. Ще одна функція Mi Body Composition Scale 2 дозволяє користувачам вимірювати баланс свого тіла за допомогою тесту стоячи на одній нозі.
 8. Кисень у крові. Zepp Life, що став уже звичним для фітнес-трекерів, відображає рівень насичення крові киснем, включно зі щоденними максимумами і мінімумами.
 9. Дані про тренування Додаток відображає попередні тренування і відповідні дані, включно із загальною тривалістю тренувань за тиждень.
 10. Стрес. Показник стресу вашого організму, оцінюваний від 0 (розслабленість) до 100 (високий стрес).
 11. Калорії. Zepp Life відображає кількість калорій, спалених користувачем під час активності.
 12. Жіноче здоров'я. Zepp Life також може стежити за менструальним циклом. Перш ніж активувати функцію прогнозування циклу, необхідно заповнити кілька полів з особистою інформацією, від тривалості менструації до початку останньої менструації.

Скріншоти та відео:

Категорія:
Системи:
Android
Розмір: 159 Мб
Автор:
Мови:
Російська
Ліцензія: Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 28.05.2023
Версія: 6.7.1 + 5.3.2
Підписка на оновлення

Нові відгуки до Zepp Life (Mi Fit)

Добрих відгуків поки що немає. Залиште свій та допоможіть іншим обрати!
Додати відгук

Питання та відповіді до програми

Немає питань щодо " Zepp Life (Mi Fit)". Ваше запитання може бути першим!
Задайте своє питання