0
Ставка
15
Безкоштовно

Морський бій 2 (Sea Battle 2) - приклад якісного перенесення народної гри на Android-пристрої. Це все ті ж захоплюючі битви на аркушах шкільного зошита, але вже з використанням сучасних технологій.

З моменту виходу першої частини ігровий процес не зазнав якихось істотних змін. Відразу ж після завантаження "Морського бою 2" вам належить вибрати один з 5 типів режиму - гра проти комп'ютера (бота), класична дуель 1 на 1 (проти іншого користувача), гра по Bluetooth, турнір і Online (мультиплеєр). Останній, своєю чергою, передбачає швидкі матчі та битви за запрошенням. Після вибору режиму починається фаза розстановки наявних кораблів на квадратному полі розміром 10 на 10 клітин. Під час самого бою необхідно вгадати, де знаходяться ворожі судна. Спочатку ви вказуєте клітину, і якщо вгадуєте, то хід залишається за вами, а якщо ні, то це право переходить до суперника. Так повторюється доти, доки в одного гравця не закінчаться всі кораблі на полі бою. За перемоги система підвищує ваш ранг, а також нараховує віртуальні долари, які стануть у пригоді для купівлі різних бонусів у вигляді артилерії, підтримки з повітря і радара. Усі перераховані вище речі зберігаються у вашому арсеналі, який доступний вам під час боїв у верхній частині екрана.

У грі присутній "донат". За реальні гроші ви можете відключити рекламні банери або придбати одну з наступних тем оформлення інтерфейсу: космічна, піратська, сучасна і Перша світова війна.

Морський бій 2 є гідним спадкоємцем першої частини. Розробники врахували всі побажання користувачів і представили світу вдосконалену версію з просунутим мультиплеєром і турнірним режимом. Якщо вам до душі класичний морський бій, то ця гра подарує вам масу позитивних емоцій.

Скріншоти та відео:

Категорія:
Системи:
Android
Розмір: 57,4 Мб
Автор:
Мови:
Українська
Ліцензія: Ad-supported (Безкоштовно)
Оновлення: 28.05.2023
Версія: 2.9.2
Підписка на оновлення

Нові відгуки до Морський бій 2

Добрих відгуків поки що немає. Залиште свій та допоможіть іншим обрати!
Додати відгук

Питання та відповіді до програми

Немає питань щодо " Морський бій 2". Ваше запитання може бути першим!
Задайте своє питання