Іконка Photo Grid

Photo Grid 6.38

Версія для Android.
Photo Grid
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Android
Android 4.x
Android 5.x
Android 6.x
Android 7.x
Розмір: 28,3 Мб
Скачати
Автор
Мови Українська  
Ліцензія Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-11-20

Основна інформація щодо програми

Photo Grid - одне з найбільш прогресивних програмних рішень для створення колажів, що представлено для операційної системи Android. Ця програма дозволить максимально швидко створити оригінальну композицію з зображень і розмістити її в улюбленій соціальній мережі. Одразу ж після встановлення додатку ви отримаєте у своє розпорядження цілий "арсенал" шаблонів у вертикальній та горизонтальній орієнтаціях, а також купу ефектів, стилів шрифтів, різнокольорових фонів і таке інше.

Якщо ви не хочете довго "возитися" зі створенням колажу, то скористуєтеся швидким режимом. У ньому буде достатньо обрати фотографій, шаблон для них, та трохи потрусити портативний пристрій щоб він згенерував з цього "матеріалу" композицію.

Окрім того, програма може працювати у режимі звичайного редактору, який підійде для накладання фільтрів та налаштування основним параметрів зображення. До речі, Photo Grid непогано "перетравлює" картинки високої здатності аж до 2048 на 2048 пікселів. З недавніх пір додаток також навчився створювати слайд-шоу. Що правда, ця функція наразі є доволі "сирою", тому при роботі з нею у вас можуть виникати різноманітні проблеми та падіння.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись