Іконка Mapcam

Mapcam 2.9.4

Версія для iOS.
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: iOS
iOS 7.x
iOS 8.x
iOS 9.x
iOS 10.x
Розмір: 37,2 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська  
Ліцензія Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-06-19

Основна інформація щодо програми

Mapcam - незамінний помічник для автолюбителів, що виконує безліч важливих функцій. Програма попередить вас про камери фіксації дорожнього руху та допоможе не "зловити" додаткові штрафи. База камер у програмі постійно оновлюється, тому ви можете бути на 99% впевнені, що отримаєте актуальну інформацію. Mapcam знаходить різні типи камер: стаціонарна камери, що вимірюють швидкість руху автомобілю, камери, що вбудовано у світлофор, камери, що фіксують проїзд на червоне світло, а також мобільні "засади". І це лиши дані у базі зі "стандартної" версії програми. Також існує "розширена" версія, яка вміє регулювати рух на смузі, шукає камери "у спину", попереджає про лежачих поліцейських та погану дорогу попереду. Новачкам будуть корисні також попередження про "складне" перехрестя, та небезпечне змінення руху. Непоганий функціонал, авжеж?

У програмі є окремі оффлайн бази для України, Росії, Вірменії, Білорусі та Казахстану. Якщо ви працюєте з Mapcam у оффлайн-режимі (а такий вона також пітримує), то не забувайте своєчасно здійснювати оновлення цих баз. Взагалі, програма розрахована на тісну взаємодію з мережевими сервісами, тому, за можливості, краще все ж зберігати інтернет-підключення.

У Mapcam є безкоштовний веб-сервіс, у якому можна знайти інформацію про конкретний об'єкт з бази. Сервіс доступний за цим посиланням, а користуватися їм, на відміну від самої програми, можна абсолютно безкоштовно.

Не дуже "демократична" ціна - це чи не єдиний недолік цього додатку. Всі функції в ньому реалізована "з розумом" а якихось критичних багів за період тестування нами помічено не було.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись