Feedback
Іконка Firefox

Firefox 54.0.1

Версія для Mac.
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Mac
Розмір: 57,3 Мб
Скачати
Автор
Мови Українська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-08-12

Основна інформація щодо програми

Firefox - веб-браузер, який не потрібно представляти. Про цю програму знають, всі більш-менш активні користувачі мережі. Як і багато інших сучасних оглядачів, "вогняний лис" має версії для багатьох платформ, як для десктопих, так і для мобільних. Версія для Mac OS також існує. При чому апдейти для неї випускають дуже своєчасно.

Даний браузер першим запровадив "моду" на розширення. За рахунок аддонів до нього можна "прикрутити" найрізноманітніший функціонал. Але звичайному користувачеві вони можуть і не знадобитися, бо "комплектних" можливостей у браузері і без того дуже багато. Окрім стандартних функцій на кшталт перегляду веб-сторінок та завантаження файлів, Firefox також вміє синхронізуватися відкриті сторінки та налаштування між різними пристроями. Тобто, якщо ви збережете певний веб-ресурс до закладок, то програма автоматично завантажить такі зміни у хмару і застосує їх до браузерів, що встановлено на інших пристроях (як десктопних, так і мобільних). Ще у Firefox присутня можливість перегляду сторінок у приватному режимі, є вбудований менеджер заповнення форм, функція завантаження оффлайн-копії певного веб-ресурсу, та набір інструментів для веб-розробника. З останніх варто окремо згадати дуже зручний інспектор елементів вихідного код.

Що стосується швидкості та стабільності роботи браузеру, то з цієї точки зору до нього ніяких претензій не виникає. Так, на сьогодні він не є "рекордсменом" з обох цих параметрів, але тим не менш працювати з ним дуже комфортно. А от щодо підтримки сучасних веб-стандартів, то тут Firefox - явний лідер. Даний оглядач раніше конкурентів отримує підтримку нових технологій, передових CSS-атрибутів і так інше. Оновлюється Firefox у автоматичному режимі, перевірка наявності апдейтів відбувається при кожному запуску оглядача.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм