Feedback
Іконка MathType

MathType 6.7

Версія для Mac.
MathType
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Mac
Розмір: 11,5 Мб
Скачати
<
>
Автор
Мови Англійська
Ліцензія (Платно)
Оновлення: 2017-08-12

Основна інформація щодо програми

MathType - практичний та багатофункційний редактор математичних рівнянь, що містить всі необхідні інструменти для створення, редагування та обчислення числових виразів різного типу. Це одне з небагатьох програмних рішень подібного призначення для Mac OS. Але незважаючи на відсутність "конкуренції", розвивають його розробники дуже жваво. Перше, що варто похвалити - це інтуїтивний інтерфейс. Він складається з вікна рівнянь та панелі інструментів, з якої ви можете додавати до редактори нові символи, знаки обчислення, рисочки, лапки та інші елементи. Кожен інструмент, з тих що знаходяться на панелі, має власне меню. Наприклад меню для інструменту додавання лапок дозволяє обрати їх тип та розміри (у рядках). Також присутня функція автомаичного закриття лапок та інші подібні можливості, які сильно скорочують час, необхідний на створення рівнянь.

Ще у MathType є зручні інструменти масштабування. При роботі над великими проектами користувач може наближати і віддаляти певні символи для того аби краще розгледіти їх та не "ламати" собі очі. Масштабувати можна й саму робочу область та верхню панель інструментів. Для полегшення читання математичних виразів до них рекомендується додавати коментарі. Добре, що у MathType передбачено інструмент спеціально для таких цілей. Нотатки додаються і до проекту у цілому.

Для створення нових рівнянь можна скористуватися готовими шаблонами. Просто оберіть вираз з прикладу, та замініть у ньому числа/знаки на власні. Шаблонів дуже багато, при чому розсортовано їх "з розумом". Розробники попіклувалися про те, аби найбільше розповсюджені вирази та математичні конструкції було знайти якомога легше. Також вони реалізовували можливість швидкого додавання символів та знаків за допомоги комбінації гарячих клавіш.

MathType підтримує такі популярні мови розмітки як TeX та LaTeX. Також він дозволяє копіювати та вставлять вирази MathML.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм