Feedback
Іконка Microsoft Word

Microsoft Word 2016

Версія для Mac.
Microsoft Word
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Mac
Розмір: 1,1 Гб
Скачати
<
>
Автор
Мови Українська   else
Ліцензія (Платно)
Оновлення: 2017-08-12

Основна інформація щодо програми

Microsoft Word - це надпопулярний редактор тексту, який входить до складу не менш популярного офісного пакету Microsoft Office. Завдяки ньому можна створювати документи у всіх поширених форматах, а також у власному форматі редактору - DOCX. Інтерфейс програми розбито на окремі панелі інструментів, у яких ви знайдете все необхідне для роботи над текстовими файлами. Наприклад, тут є безліч інструментів для форматування тексту, користуючись якими можна легко змінювати структуру сторінки, підібрати положення абзаців, вибирати відступи, додавати колонтитули і так інше. Також у редакторі є власна бібліотека з символами, смарт-об'єктами та навіть шаблонами для створення графіків/діаграм. Програма навіть підходить для роботи з таблицями, але для таких цілей більше підходить інший компонент Microsoft Office - Excel.

Окрім самостійного створення документів, Microsoft Word непогано підходить для колективної праці. У останніх версіях редактору з'явилися інструменти, які допомагають легко вносити правки до файлу та "розшарювати" змінені документи з членами робочого колективу. З інших корисних функцій нових редакцій Microsoft Word варто виділити також режим сумісності зі старими форматами Office. Він дозволяє обійтися без встановлення додаткового програмного забезпечення. Ще одна важлива перевага нових версій - можливість роботи з форматами PDF та HTML.

Тепер щодо відмінностей версії для Mac OS від версії для Windows. Розказувати тут особливо ні про що, бо відмінностей майже немає. Єдине чим відрізняється Word для "яблучної" операційної системи - це більш високий цінник та меншоб бібліотекою шаблонів. В іншому це той же самий текстовий редактор зі зручним інтерфейсом та всіма необхідними функціями. Графічна оболонка у нього також майже ідентична за винятком шрифтів та форми деяких елементів керування.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм