Версія для
Mac OS
0
Ставка
0
3

Microsoft Word - це надпопулярний редактор тексту, який входить до складу не менш популярного офісного пакету Microsoft Office. Завдяки ньому можна створювати документи у всіх поширених форматах, а також у власному форматі редактору - DOCX. Інтерфейс програми розбито на окремі панелі інструментів, у яких ви знайдете все необхідне для роботи над текстовими файлами. Наприклад, тут є безліч інструментів для форматування тексту, користуючись якими можна легко змінювати структуру сторінки, підібрати положення абзаців, вибирати відступи, додавати колонтитули і так інше. Також у редакторі є власна бібліотека з символами, смарт-об'єктами та навіть шаблонами для створення графіків/діаграм. Програма навіть підходить для роботи з таблицями, але для таких цілей більше підходить інший компонент Microsoft Office - Excel.

Окрім самостійного створення документів, Microsoft Word непогано підходить для колективної праці. У останніх версіях редактору з'явилися інструменти, які допомагають легко вносити правки до файлу та "розшарювати" змінені документи з членами робочого колективу. З інших корисних функцій нових редакцій Microsoft Word варто виділити також режим сумісності зі старими форматами Office. Він дозволяє обійтися без встановлення додаткового програмного забезпечення. Ще одна важлива перевага нових версій - можливість роботи з форматами PDF та HTML.

Тепер щодо відмінностей версії для Mac OS від версії для Windows. Розказувати тут особливо ні про що, бо відмінностей майже немає. Єдине чим відрізняється Word для "яблучної" операційної системи - це більш високий цінник та меншоб бібліотекою шаблонів. В іншому це той же самий текстовий редактор зі зручним інтерфейсом та всіма необхідними функціями. Графічна оболонка у нього також майже ідентична за винятком шрифтів та форми деяких елементів керування.

Ключові особливості та функції програми

  • повний набір необхідних інструментів для редагування текстових документів;
  • функції забезпечення колективної роботи над проектом;
  • створення діаграм та таблиць;
  • проста організація параграфів, додавання колонтитулів та відступів;
  • режим сумісності з файлами зі старих версій Office;
  • режим читання;
  • сумісність з багатьма поширеними форматами (у тому числі з PDF та HTML).
Системи:
Mac OS
Розмір: 1,1 Гб
Автор:
Мови:
Українська
Ліцензія: Demo (Платно)
Оновлення: 12.08.2017
Версія: 2016
Ім'я файлу:
Microsoft_Word_2016_15.36.17070200_Installer.pkg
Підписка на оновлення

Останні коменарі

No comments. You will be first.