Версія для
Mac OS
0
Ставка
0
0
Безкоштовно

iMovie - це універсальний редактор, що розроблено самою компанією Apple. Він не претендує на звання професійного програмного рішення. Це скоріш така програма, яку розраховано на широку аудиторію і яка дозволяє здійснювати відеомонтаж кожному користувачеві - навіть новачкам. Створювати власні ролики у iMovie абсолютно нескладно. Ви просто додаєте до програми "матеріали" проекту (відео, музику), після чого перетаскуєте їх до "таймлайну", розташовуючи у правильному порядку. Окрім відеоряду та музичного супроводу, редактор дозволяє додавати титри, графічні ефекти , а також, так звані, стилі. Кажучи "стилі" ми маємо на увазі певну корекцію кольору, а також певну динаміку переходів між кадрами. Завдяки таким стилям можна задати своєму відео потрібний настрій та заставити його виглядати більш професійно.

Редактор підтримує монтаж відео у роздільній здатності 4K. Що правда, для цього потрібно доволі потужне "залізо". Тобто якщо ми монтуєте на старих Mac або Macbook, то рекомендуємо усе ж обмежити себе 1080p. Імпортувати відео можна прямо з iPhone, iPad або iPod. Більше того, для портативних пристроїв випущено власні версії iMovie. Використовувати десктопну та мобільну версії можна разом. Тобто ви можете почати роботу на проектом на одному пристрої і продовжити її на іншому. Синхронізація виконується майже миттєво, всі компоненти екосистеми Apple взаємодіють між собою просто відмінно. Програма інтегрується з хмарним сховищем iCloud Drive, а також пітримує технологію бездротового переміщення файлів AirDrop.

Для власників найновіших моделей Macbook Pro, які оснащено тач-барами, iMovie пропонує цілий ряд цікавих функцій, що роблять монтаж ще більше простим та комфортним. Наприклад, за допомогою сенсорної панелі можна переміщувати окремі мультимедійні елементи на "таймлайні". Також редактор дозволяє призначити певні жести до певних функцій та операцій.

Ключові особливості та функції програми

  • комфортний монтаж відео високої роздільної здатності;
  • швидкий імпорт медіафайлів з iPhone та iPad;
  • тісна інтеграція з хмарним сховищем iCloud Drive;
  • підтримка технології бездротового "трансферу" файлів AirDrop;
  • готові ефекти, фільтри та переходи, які можна легко застосовувати до відео;
  • синхронізація змін у проекті між десктопною та мобільною версіями.
Системи:
Mac OS
Розмір: 2,2 Гб
Автор:
Мови:
Українська
Ліцензія: Freeware (Безкоштовно)
Оновлення: 12.08.2017
Версія: 10.1.6
Ім'я файлу:
iMovie.zip
Підписка на оновлення

Останні коменарі

No comments. You will be first.