Feedback
Іконка Ask.fm

Ask.fm 4.2.1

Версія для Android.
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Android
Android 4.x
Android 5.x
Розмір: 16,2 Мб
Скачати
Автор
Мови Українська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-02-14

Основна інформація щодо програми

Ask.fm - клієнт популярної соціальної мережі, де користувачі можуть задавати один одному питання. Основна "фішка" мережі - можливість спитати анонімно. Тобто тут ви можете задати людині те питання, що соромилися, або боялися запитати у реальному житті. Ще у Ask.fm можна відповідати на питання від адміністрації, що приходять вам щонеділі. Відповіді на них зможуть побачити всі ваші друзі. Зважаючи на все це, зовсім не дивно що соціальна мережа стала доволі популярною і зараз налічує кілька мільйонів користувачів.

Клієнт мережі для Android майже нічим не відрізняється від інших подібних клієнтів, а його графічна оболонка дещо нагадує таку в старих офіційних додатках Facebook. Клієнт дозволяє користуватися майже всіма функціями, що передбачені у "повній" версії сервісу. Крім того, клієнт повідомлює вас про нові питання та відповіді.

До речі, якщо ви ще не маєте облікового запису у цій соціальній мережі, то можете зайти до неї через Facebook або Вконтакті. У такому разі можна буде навіть запросити друзів з цих "соціалок" до Ask.fm. Коротше кажучі, перед нами доволі типовий додаток до популярного сервісу, яким відносно просто та зручно користуватися.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм