Feedback
Іконка Clash Royale

Clash Royale 1.9.0

Версія для Android.
Clash Royale
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: Android
Android 4.x
Android 5.x
Android 6.x
Android 7.x
Розмір: 90,5 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська   else
Ліцензія (Безкоштовно)
Оновлення: 2017-07-12

Основна інформація щодо програми

Clash Royale - надпопулярна гра від розробників не менш популярної Clash of Clans. Це ще один багатокористувацький проект від Supercell, у якому вас чекають бої у реальному часі на невеличких картах. Головна відмінність від CoC полягає у відсутності тої частини ігрового процесу, що передбачує розвиток бази. Тут вам не потрібно будувати та розвивати своє селище, тому геймплей майже на сто відсотків складається з динамічних боїв зі штучними суперниками та з живими гравцями у мережі.

Якщо не треба розвивати базу, то як тоді тренувати війська? Відповідь дуже проста - їх тут тренувати не потрібно. Бойові юніти у грі купуються за віртуальні гроші, отримані за успішні сутички. Особливо важливі перемоги принесуть вам не лише віртуальну валюту, але й трофеї, що підкреслять ваші бойові навички за заставлять майбутніх суперників відноситися до вас з повагою. З підвищенням рівня відкриваються також нові арени для битв. Але концепція поля битви завжди лишається однаковою: прямокутна площа, яку розділено на дві рівних половини. Перша половина належить супернику, а друга вам. Половини штучно розділено річкою або іншою перепоною, через яку ви не можете просто перейти на територію суперника. Тому потрібно користуватися мостами, на яких частіше за все і відбуваються найзапекліші сутички.

Окрім звичайних юнітів, кожен з гравців має у своєму розпорядженні по три захисні споруди, на яких можна розташувати лучників або інших дистанційних бійців. На одній з таких споруд розташувався ваш віртуальний персонаж - король та головнокомандувач. Битва вважається програною у тому разі, якщо суперник зруйнує цю споруду.

Які і у багатьох інших багатокористувацьких іграх, у Clash Royale є система кланів. Гравці можуть об'єднуватися до спільнот, допомагати один одному та спільними зусиллями підвищувати рейтинг клану. Високий рейтинг відкриває доступ до міцних юнітів та оборонних споруд.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм