0
Ставка
16.3 K
Безкоштовно

Hustle Castle - мобільна стратегія, в якій вдало поєднуються елементи економічного симулятора і RPG. У цій грі ви виступаєте власником середньовічного замку. На жаль, фортеця перебуває в стані запустіння і розрухи, тому ваше головне завдання якраз і полягає у відновленні її колишньої величі. Турбота про підданих, будівництво нових кімнат замку, збір ресурсів, захист робітників від нападу розбійників, зачищення підземель, порятунок принцеси з лап демонів - це далеко не повний перелік того, чим вам доведеться займатися під час гри.

Геймплей Hustle Castle ґрунтується на 2 ключових елементах - битвах у кампанії та менеджменті ресурсів у самому замку. На самому початку гри необхідно грамотно розподілити людей на різні позиції для видобутку їжі, заліза, дерева, золота і мани: бійців - у казарми, кухарів - на кухню, шахтарів - на копальні, теслярів - у лісопильню, скарбничників - на монетний двір, алхіміків - у лабораторію. Надалі вам знадобляться нові робітники для розвитку економіки замку і заповнення порожніх кімнат. Що стосується кампанії, то вона являє собою ланцюжок локацій, у кожній з яких живуть різні види монстрів. Вам належить битися з чудовиськами і звільнити мирних жителів, які згодом прийдуть до вас у замок уже як нові піддані.

Для будівництва нових кімнат, тренування військ і виконання інших дій у Hustle Castle потрібна певна кількість часу. Ви можете прискорити будь-який процес за внутрішньоігрову валюту - сині алмази.

Hustle Castle - приклад якісної оригінальної стратегії, у якій дотримуються жорсткого балансу між господарськими та військовими діями. Перш за все, гру варто порекомендувати шанувальникам Fallout: Shelter, Clash Royale і Clash of Clans, а також усім тим, кому до вподоби антураж епохи Середньовіччя.

Скріншоти та відео:

Категорія:
Системи:
Android
Розмір: 148 Мб
Автор:
Мови:
Українська
Ліцензія: Freemium (Безкоштовно)
Оновлення: 28.05.2023
Версія: 1.67.0
Підписка на оновлення

Нові відгуки до Hustle Castle

Добрих відгуків поки що немає. Залиште свій та допоможіть іншим обрати!
Додати відгук

Питання та відповіді до програми

Немає питань щодо " Hustle Castle". Ваше запитання може бути першим!
Задайте своє питання