0
Ставка
21.6 K
Безкоштовно

Zoom Cloud Meetings - це мобільний застосунок, який допоможе користувачам запланувати та провести власну трансляцію або відеоконференцію. Програму можна порекомендувати вчителям, учням, підприємцям і співробітникам компанії.

На головному екрані додатка розташовуються всі необхідні навігаційні кнопки: планування, створення конференції та підключення до поточної трансляції. Для підключення до конференції необхідно ввести ідентифікатор, який буде надіслано організатором на електронну пошту або месенджер.

Під час планування конференції в Zoom Cloud Meetings можна вибрати назву конференції, дату, час і частоту її проведення. За необхідності можна встановити додаткові параметри: вхід за паролем, увімкнення та вимкнення відео учасників і організатора, увімкнення залу очікування й автоматичного запису конференції.

За замовчуванням під час запуску конференції буде активовано камеру мобільного пристрою, якщо цей параметр не було заздалегідь відключено в налаштуваннях. Однак організатор може використовувати будь-яке інше джерело відео: екран смартфона, дошку повідомлень, веб-сайт, документи або фотографії. За необхідності можна відключити камери та мікрофони учасників. Водночас у них залишиться доступ до внутрішнього чату, де вони зможуть поставити запитання по темі або вести дискусії.

Скріншоти та відео:

Категорія:
Системи:
Android
Розмір: 253 Мб
Автор:
Мови:
Українська
Ліцензія: Freemium (Безкоштовно)
Оновлення: 28.05.2023
Версія: 5.13.11.12611
Підписка на оновлення

Нові відгуки до Zoom Cloud Meetings

Добрих відгуків поки що немає. Залиште свій та допоможіть іншим обрати!
Додати відгук

Питання та відповіді до програми

Немає питань щодо " Zoom Cloud Meetings". Ваше запитання може бути першим!
Задайте своє питання