Іконка Afterlight

Afterlight 3.2

Версія для iOS.
Afterlight
  
0.0 (Голосів: 0)
Системи: iOS
iOS 8.x
iOS 9.x
iOS 10.x
Розмір: 76,2 Мб
Скачати
Автор
Мови Російська
Ліцензія Commercialware (Платно)
Оновлення: 2017-06-19

Основна інформація щодо програми

Afterlight - платний графічний редактор для пристроїв з операційною системою iOS. Ця програма поєднує у собі більш ніж сімдесят фільтрів та близько п'ятнадцяти різних інструментів редагування. Структура додатку створена таким чином, аби ви могли якомога швидше внести покращення до щойно зробленого знімку. Тобто для додавання до фотографії фільтру або ефекту достатньо зробити всього пару дотиків. Якщо ж користувач бажає підійти до редагування знімку більш "ґрунтовно", то програма пропонує для таких випадків окремий розділ. Там ви знайдете функції "обрізання" окремих частин зображення, повзунки для зміни параметрів кольору, інструменти трансформування, а також функції додавання нових текстур. До речі, тутешній набір з текстурами налічує кілька десятків варіантів.

Якщо не брати до уваги той факт, що Afterlight є платною програмою, то в іншому якихось серйозних недоліків в ній немає. Додаток працює дуже швидко, підтримує старі пристрої, має надзвичайно стильну графічну оболонку, дозволяє ділитися готовим проектами у соціальних мережах (Facebook, Twitter, Instagram) та пропонує всі необхідні пересічному користувачеві інструменти.

Не так давно розробники додали до Afterlight підтримку рамок. При чому під поняттями "рамки" ми маємо на увазі не просто декоративні елементи на краях зображення, а можливість зміни його форми. Ви запросто можете перетворити звичний знімок на квадратний або круглий залишився світлий або темний фон. Така проста але цікава можливість, що відрізняє Afterlight від багатьох інших мобільних редакторів.

Останні коменарі

Альтернативи

ТОП 100 програм2005 - 2018 ©. Усі права захищені. Передрук можливий лише за умови розміщення посилання
Політика конфіденційності Умови використання Адміністрація Поскаржитись